Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wibracje pedału sprzęgła


AudiB4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie

Czy wibracje na pedale sprzęgła są spowodowane przypaleniem tarczy?

rozwiń swój problem w jakiej sytuacji :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie,jak wracałem wczoraj z pracy to było wsio ok,ale wieczorem jeździła bratowa,jadąc na myjnie stwierdziłem że przy położeniu stopy na pedale wyczuwalne są wibracje w 'takt' pracy silnika,wibracje ustają po wciśnięciu poza połowę.Obawiam się że trzymała papucia na pedale podczas jazdy i przysmażyła mi tarczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mise ze wiem o czymmowisz i jestem pewien ze nie zwrociles na to wczesniej uwagi.W jakim kolwiek Audi bym nie siedzial z silnikiem 1,9 lub 2,0 po polozeniu nogi na sprzegle czuc rytmiczne wibracje.Nie wiem od czego one sa mi sie wydaje ze od kola dwumasowego bez wzgledu na to czy jest nowe czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje tez delikatnie wibruje jeśli sie połozy delikatnie stopę na sprzęgle, nawet po samej wymianie kompletnego sprzęgła na nowe tez wibracje występują dwumasa jeszcze w moim roczniku nie pakowali do ahu w tych późniejszych na pewno występował, jeśli ci nie szarpie przy ruszaniu płynnie rusza to chyba nie masz sie czym przejmować

Kolego ale w B4 nie ma takiego sprzęgła,czyli dwumasa.A na takie "drobnostki" zawsze zwracam uwagę,bo olane lubią się mścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...