Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Olej z Niemiec


fireman tom

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy jest jakaś różnica między Castrolem rozlewanym w Polsce w 4 litrowych bańkach, a tym z Niemiec w 5 litrowych bańkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wszędzie można kupić olej chrzczony, ja w Belgii kupuję olej z rozlewni (sklep firmowy)castrola w Antwerpii.A co do cen w sklepach to jest spora rozbieżność :mysli: bo nap. castrol 5W30 5L w sklepie u turasa czy tam innego czarnucha to 60-75 euro a w markowych warsztatach czy serwisie kosztuje 98 euro i nie zaleją ci auta olejem z zewnątrz.Możesz mieć swój olej ale musisz posiadać fakturę zakupu któregoś z markowych warsztatów lub serwisów co się tylko zaopatrują w olej z rozlewni w Antwerpii, więc coś w tym jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnim razem w sklepie, który zaopatruje się tylko w Niemczech, zresztą specjalizują się w sprzedaży filtrów Mann i olejów Castrola. Olej jest w 5 litrowych bańkach więc na 100% nie jest rozlewany u nas. W marcu płaciłem bodajże 119 albo 109zł za 5L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnim razem w sklepie, który zaopatruje się tylko w Niemczech, zresztą specjalizują się w sprzedaży filtrów Mann i olejów Castrola. Olej jest w 5 litrowych bańkach więc na 100% nie jest rozlewany u nas. W marcu płaciłem bodajże 119 albo 109zł za 5L.

W DE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...