Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zakopane Hotel * * * za 25zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich . Odrazu zaznaczyć nie jest to reklama

Hotelarze w zakopacu oszaleli , jest martw sezon a oni obniżyli ceny do maksa .

Byłem Teraz w hotelu * * * gdzie doba kosztowała i kosztuje do świąt 25zł a apartament 30zl .To jest za darmo . To w tych pseudo prywatnych pokojach jest drożej

Opublikowano

Można jakieś namiary na ten hotel na PW :wink4:

Opublikowano

I ja i ja i ja poproszę :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy można , nie chce złamać regulaminu

gorskipalacyk.pl/gp1.html

Tam jest trochę dziwna sytuacja , dwa budynki koło siebie górski pałacyk 1 i 2 ale dwóch rożnych właścicieli , oczywiście są pod jednym szyldem oby dwa takie same budynki te same wyposażenie ale cena w górskim pałacyku 2 od razu tańsza

Tel 664186651. Byłem tam i jestem zaskoczony cenami

Opublikowano

jade tam :kox:

Opublikowano

:mysli:

Rozumiem, że cena bez wyżywienia ?! :decayed: Jak z wyżywieniem to się przeprowadzam do Zakopca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Śniadanie kosztuje 15zł w formie szwedzkiego stołu tak płaciłem .Ja tam będę znów prawdopodobnie od 8 listopada aż do 15.Chciałem jechać później lecz , po 15 jest zamknięty aż do grudnia aquapark w zakopanym przerwa techniczna, a teraz są warunki narciarskie i mało ludzi jest .

Opublikowano
teraz są warunki narciarskie i mało ludzi jest

No właśnie jakie te warunki bo też bym się wybrał?

Opublikowano

Na kamerkach średnio to wygląda narazie http://bialkatatrzanska.pl/index.php/pl/kamery.html

W zeszłym roku w listopadzie już się jeździło na kotelnicy.

Opublikowano

Ciekawe bo mi powiedziała za dobę 45 zł od osoby :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ale dzwoniłeś na ten teflon komórkowy, czy ten z strony , bo jeśli z strony to taka cena jest [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 15:09_________________________________________________Teraz znajomi dzwonili to 30 zł za apartament lub 45 zł z śniadaniem

Opublikowano

Dzwoniłem na komórkę i mi powiedziała 45 zł za apartament

Opublikowano
  • Autor

Poważnie tam są tylko dwa apartamenty w górskim pałacyku 2. Morze ci powiedziała cenę już w górskim pałacyku 1 . Nie wiem nie chce zgadywać znajoma dzwoniła o 14:50 to sobie zarezerwował .

Teraz hipotetycznie niech kosztuje te 45zł za dobę lub te 30zł za pokój , to jak na hotel * * * to jest za darmo , gdzie w sezonie maja wysokie ceny .Od takiego hotelu wymaga sie pewnego poziomu

Opublikowano

Jeżeli mówicie o tym górskim to właśnie zienia właściciela ale nie wiedziałem że stary będzie jechał po bandzie. Muszę powiedzieć mojemu klientowi żeby się nie zdziwił jak ludzi później nie będzie :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.