Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Brak Komunikacji!


kaarolek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam probowałem się połaczyć dzisiaj za pomoca kabla i program vag 311.2 ja posiadam golfa IV w benzynie 1.6 więc nie szło się połaczyć:/natomiast sprawdziłem u sąsiada posiada Golfa IV 1.9TDI i połaczyło się odrazu bez żadneglo problemu,Orientuje się może co może być spodowodowane?Wejście OBD2 było w samochodzie sprawdzone działa elektryk sprawdzi?.bezpieczniki dobre są sprawdzałem.Wiecie może co może być spowodowane?

port status: ok

interface: found!

type: serial pass-through

opto/iso: no

ross-tech design: no

klikam na save i nastepnie probuje select->engine i wyskakuje okienko:

no response from controler!

jak daje na obd II test

wyskakuje ze

car is not ISO/OBD compatibile!

if this car is vw/audi/seat/skoda

try SELECT->indiwidual controlers

jestem zielony w temacie proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

jestem zielony w temacie proszę o pomoc

Pierwsze przeczytaj regulamin i tam jest napisane aby pierwsze użyć funkcji :szukaj: a potem zakładać nowy wątek bo było wiele na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem próbowałem rożne możliwości zmiana StartBaud,porty prędkośći uruchom jako administrator różne programy 311-2 polski vag 4.9i nic nie dało:/ natomiast kabelek jest sprawny po się łączy u innych bez pr/oblemu, u mnie wejśćie jest dobre....Może spróbować odłaczyć akumulator zrestetować go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest jakiś chiński klon to nawet to nie pomoże ja miałem podobnie i w jednej A4 za chiny ludowe nie chciało się połączyć, a na innym kablu ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek taki:

http://www.allegro.pl/item788534496_najlepszy_vag_kkl_obd2_cd_programpl_kurier_w_24h.html

Sprawdzałem na dwóch autach Golf IV 1.9TDI i SKoda Octavia połączyło się odrazu bez problemu:/albo może być wina kabla jakiś błąd ma?

Więc może żądać od sprzedawcy wymiany kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okazję kto ma inny kabel niech sprawdzi czy da radę jeśli nie pójdzie to chyba coś z połączeniem w Twoim samochodziku, a wyegzekwowanie, że jest zły kabel nie przejdzie bo jak piszesz to inne normalnie skanuje no ale można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem że w vag 312.2 nie łaczy sie do silnika, a w polskim vagu łączy sie do silnika bez problemu, szlag mnie trafia bo nie moge sprawdzić prostych rzeczy, czy to norma że w 97r audi nie łaczy sie vag ? a w każdym innym samochodzie działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...