Treść opublikowana przez chlopak1980
-
opony + felgi zimowe 185/65/15
tez mam takie na zime jest git:)
-
Pytanie o zawieszenie tylne w a4 b5 quattro
witam tu masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b5-aah-a4-b5-quattro-tylne-zawieszenie-120153/ ja dzis wymienialem koszt jedyne 800zl
-
Instalacja Stag 4, dioda miga i cztery sygnały dźwiękowe.
ja mam STAGA 4 ustawionego na 200g to jest srednio 10tys km i po tych godzinach jest taki sygnal
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
ja mam Velteki ok 30tys przelotu i jest git
-
[ALL B5] Przegrzanie silnika a benzyna w oleju
Moze byc walnieta glowica kiedys tak mialem w Oplu i tez tak sie dzialo
-
[B5 AWT] Dolna osłona silnika
ok niema sprawy :)Pozdrawiam
-
[B5 AWT] Dolna osłona silnika
oczywiscie ze nowa zamienik smigam na takiej i jak narazie jest git
-
[B5 AWT] Dolna osłona silnika
mysle ze mial bym taka oslone za 85 zl
-
[ALL B5] Jakie spalanie gazu w quattro? Wszystkie silniki.
Mnie jak teraz zasypalo slapila 13.5 L
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Witam ja mam STAG 4 polecam parownik Zawoli wtryski Veltek
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
wiec moze warto zainwestowac w SWAGA ?? calkiem sporo jak nasze polskie drogi
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
Lemy sa poza moim zasiegiem
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
Pytam bo cena jest taka sama jak TRW wiec myslalem ze sa cos warty wtakim razie kupie TRW dzieki za odp.
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
Wam panowie co sodzicie o wahaczach Swag ?? bo czeka mnie wymiana pozdrawiam
-
[ALL B5] Gdzie i jaką instalację w Wlkp ?
polecam Auto Center Lewandowski Stary Konin
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
tak gazu [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 05:13_________________________________________________ ale czego ??? gazu??? tak gazu nie wiem czy to normalnie ale tyle pali
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
nie wiem ile pali oska ale moje pali teraz z klima 13l/100 km
-
[B5 AJL] Łożyska na tył-jaka marka najlepsza?
witam czy jest to mozliwe jak wymienilem lozysko z tylu to kierownica mi stoi bokiem ?? czy to zbiek okolicznosci pozdrawiam i dzielki za odp
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
a ja zaiwestowale w TRW na tyl cale 300 zl za kaplet i jest git
-
[B6 AWX] Jaki program kupić?
mozna i tu vag 4,9 PL [mod]kolego wiem, ze masz dobre intencje, ale to nie jest warezowe forum.[/mod]
-
[B5 1Z] Problem z nadmuchem
jak slychac buczenie to silniczek nie chodzi moze sie zawiecil na szczotkach
-
[ALL] Brak Komunikacji!
ja tez mam problem z komunikacja tylko u mnie w aucie sa tylko 3 kable i co dalej ??prosze o pomoc
-
Ile pali Wam gazu?
moje pierwsze lanie tryb miejski 12.7l/100 km :)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:)