Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chlopak1980

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chlopak1980

  1. tez mam takie na zime jest git:)
  2. witam tu masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b5-aah-a4-b5-quattro-tylne-zawieszenie-120153/ ja dzis wymienialem koszt jedyne 800zl
  3. ja mam STAGA 4 ustawionego na 200g to jest srednio 10tys km i po tych godzinach jest taki sygnal
  4. ja mam Velteki ok 30tys przelotu i jest git
  5. Moze byc walnieta glowica kiedys tak mialem w Oplu i tez tak sie dzialo
  6. ok niema sprawy :)Pozdrawiam
  7. oczywiscie ze nowa zamienik smigam na takiej i jak narazie jest git
  8. mysle ze mial bym taka oslone za 85 zl
  9. Witam ja mam STAG 4 polecam parownik Zawoli wtryski Veltek
  10. wiec moze warto zainwestowac w SWAGA ?? calkiem sporo jak nasze polskie drogi
  11. Lemy sa poza moim zasiegiem
  12. Pytam bo cena jest taka sama jak TRW wiec myslalem ze sa cos warty wtakim razie kupie TRW dzieki za odp.
  13. Wam panowie co sodzicie o wahaczach Swag ?? bo czeka mnie wymiana pozdrawiam
  14. polecam Auto Center Lewandowski Stary Konin
  15. tak gazu [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 05:13_________________________________________________ ale czego ??? gazu??? tak gazu nie wiem czy to normalnie ale tyle pali
  16. nie wiem ile pali oska ale moje pali teraz z klima 13l/100 km
  17. witam czy jest to mozliwe jak wymienilem lozysko z tylu to kierownica mi stoi bokiem ?? czy to zbiek okolicznosci pozdrawiam i dzielki za odp
  18. a ja zaiwestowale w TRW na tyl cale 300 zl za kaplet i jest git
  19. mozna i tu vag 4,9 PL [mod]kolego wiem, ze masz dobre intencje, ale to nie jest warezowe forum.[/mod]
  20. jak slychac buczenie to silniczek nie chodzi moze sie zawiecil na szczotkach
  21. ja tez mam problem z komunikacja tylko u mnie w aucie sa tylko 3 kable i co dalej ??prosze o pomoc
  22. moje pierwsze lanie tryb miejski 12.7l/100 km :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.