Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dostosowywanie przednich boczków od anglika


lutas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio mnie naszło, aby zrobić porządek z boczkami, ponieważ materiał się na nich strasznie powyciągał a uchwyty porysowały. Jako że nie udało mi się kupić ładnych boczków od wersji europejskiej - kupiłem komplet boczków od anglika w bardzo ładnym stanie i z oryginalną skórą. Prezentuje się to o wiele lepiej aniżeli oryginał.

Pytanie jest następujące: w jaki sposób najprościej przystosować uchwyty, bo te nijak nie pasują. Chyba pozostaje cięcie, ew. wyrównywanie i polakierowanie tworzywa. U mnie w aucie są tylko elektryczne lusterka, brak elektryki szyb, w tych nowych boczkach panel jest oczywiście po prawej stronie, jest pełna elektryka szyb i lusterek.

Chciałbym te boczki wykorzystać bo są naprawdę ładne, w porównaniu do wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tym nie zrobisz [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 13:11_________________________________________________na pewno musisz powycinać otwory na korbki od szyb ale problem pozostanie tylko z boczkiem po prawej stronie bo jak zdemontujesz panel od przycisków to będzie duża dziura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...