Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Woda w bagażniku sedan


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem już uszczelki lamp, narożniki szyby, na koniec lałem po całym aucie i nie wylazło dziursko do wierchu.

Wody jest niezbyt wiele tzn, prawy boczek jest nawilgniety tak na wysokość 10 cm, pod tapicerką podłogi (dyktą) stoi żywa woda, kilkanaście kropel może 30ml niewiele aczkolwiek jest a nie powinno jej tam być. Ostatnio też tak miałem i dociągłem śruby lamp bo były luźne - lampy wymieniałem, musiały uszczelki zmieknąć albo sie poddać i myślałem że po temacie, wysuszyłem tapicerki i dziś schodzę do auta i mokro - dodam że bagażnik jest pusty a samochód stał od niedzieli nie ruszany........

Czy ktoś zetknął sie z podobną sytuacją? Skąd jeszcze może wlewac się woda? Lampy i szyba wyeliminowana. Buda sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podpiętą antenę od CB ? Obejrzałeś dokładnie uszczelkę od klapy ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podpiętą antenę od CB ? Obejrzałeś dokładnie uszczelkę od klapy ? :mysli:

Tak. Ale antena jest z lewej strony.

Uszczelka nie jest przetarta ani zagnieciona........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij zderzak i obejrzyj łącza tylnej ścianki.Posmarowane są uszczelniaczem.Jeżeli auto miało jakąś nawet niewielką stłuczke z tyłu ten uszczelniacz(silikon) może być pęknięty i tamtędy woda dostaje sie do wewnątrz.Miałem taki przypadek.Posmarowałem na nowo wszystkie łączenia specjalnym silikonem do uszczelniania nadwozia i jest ok.Też szukałem w lampach problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...