Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale 56 g/s było dopiero przy 4000 RPM to jeszcze daleko do odcięcia

Opublikowano

dopiero teraz to zauwazylem...troche dziwne :mysli:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 11:24_________________________________________________a moze masz cos na "krotko" podpiete-przyjzyj sie przewodom,czy nie ma zadnej naprawy kabla od wtyczki

Opublikowano
  • Autor

Najbardziej mnie dziwi że jest tak samo z lmm i bez. I czemu nie wywali błędu jak go wypnę.

Opublikowano

Najbardziej mnie dziwi że jest tak samo z lmm i bez. I czemu nie wywali błędu jak go wypnę.

w B6 ,jak wypniesz przeplywke,to zapali sie kontrolka od ESP,dzisiaj bede robil swoje auto,to zobacze,jak wygladaja logi z przeplywki u mnie z odpieta wtyczką,oczywiscie wartosci beda inne,ale zobacze,czy pokazuje cokolwiek ,jak odepne wtyczke :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Ok to sprawdź jak możesz co pokazuje, bo u mnie widzisz jest to samo[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 12:50_________________________________________________Dziś jeszcze raz zrobione logi:

gr.003 dyn. z lmm:

b9I70.jpg

gr.003 dyn. bez lmm:

14172S.jpg

gr.002.003.101 stat. z lmm:

141DtJ.jpg

gr.002.003.101 stat. bez lmm:

141XqS.jpg

Jak widać w logach stat.(gr.002.003.101) po odpięciu lmm wart, są trochę większe, a w logach dyn. są identyczne

Po odpięciu lmm jednak pojawiają się błędy:

Sunday, 08 November 2009, 13:42:03

VAG-COM Version: Release 409.0-US

Control Module Part Number: 3B0 906 018 A

Component and/or Version: 1,6l/2V SIMOS3 00HS0009

Software Coding: 08001

Work Shop Code: WSC 06335

2 Faults Found:

16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low

P0102 - 35-10 - - - Intermittent

16497 - Intake Air Temp. Sensor (G42): Signal too High

P0113 - 35-10 - - - Intermittent

Opublikowano

u mnie ,jak odepne przeplywke-pokazuje 0,00 w calym zakresie obrotow-blad ten sam 16486

Opublikowano
  • Autor

u mnie ,jak odepne przeplywke-pokazuje 0,00 w calym zakresie obrotow-blad ten sam 16486

No to u mnie przechodzi na wart. fabryczne(awaryjne) które w logach dynamicznych są prawie identyczne ze wskazaniem lmm, jedyna różnica jest na wolnych obrotach kiedy to pokazuje minimalnie więcej[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 20:56_________________________________________________Witam. Dziś jeszcze raz zrobiłem logi dyn. 003. Są różnice. Nowy lmm pokazuje nieco mniej niż przy odpiętej wtyczce, czy tak ma być ?

Log bez lmm(odpięta wtyczka):

ec28b6a4e8ece0f3m.jpg

Log z nowym lmm:

540943cf035537c4m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.