Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż głosnika w tylnim podszybiu - jak ?


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie , mam skrzynkę w bagażniku i chciał bym pozbyć sie głośnika z podszybia tylko nie wiem jak to zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy go odłączyć po co zaraz demontować.

Zeby się do niego dostać to musisz ściągnąć tylną półkę a to trochę zakręcona sprawa bo wszystko bardzo konkretnie siedzi.

Jak podważysz tą kratke na tylnym podszybiu i ją wyciągniesz to dostaniesz się do bodajze 4 śrubek (po wyciągnięciu tej kratki będziesz juz miał chyba dostęp do kostki zeby odłączyć głośnik ale nie pamietam dokładnie) po odkręceniu śrubek deske trzyma jeszcze chyba z 5 zatrzasków schowanych za oparciem fotela oraz boczki (słupki) tak więc troszke pracy Cię czeka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobiłem wszystko co opisałeś oprucz wyciągnięcia słupków w 20 minut;d ale mam wrażenie jak by byłą przyklejona .. moze te zatrzaski tak trzymają .. a słupki wystarczy porzadnie pociągnąć czy jakieś inne patenty trzeb wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymają włąśnie te słupki, nie trzeba ich demontować tylko trzeba je delikatnie poodginać bo są na nich takie (nie wiem jak to nazwać) chaczyki czy coś w tym rodzaju i zeby wyciągnąć deske musisz ją najpierw popchnąć w strone szyby, poodginać te "chaczyki" i dopiero potem wysunąć deske do siebie.

Miałem tez z tym problem i się nieźle nagłowiłem jak ją wyciągałem do przyciemniania szyb, ale metodą prób i błędów jakoś ją wyciągłem i niczego nie uszkodziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrałem się w koncu do głosnika bo wczesniej nie było czasu :( ale obeszło się bez sciagania słupków więc jezeli ktoś chcial by zabrać się za to samo u siebie , wystarczy odkrecic głosnik, wyjąc zatrzaski wod strony siedzenia i delikatnie podnieść pólkę. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem wyciagnąć półke jak przyciemniałem szybki ale obeszło się bez ściągania słupków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...