Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Problem z klimą


VR6

Rekomendowane odpowiedzi

witam , panowie mam taki problem otoz klima mi nie dziala tak jak powinna tzn jak jest wylaczona - dziala ja tylko nawiew z kratek to jak jest ten wentylator elektryczny ktory dmucha na chlodnice klmatyzacji on chodzi , jak wlaczam klime wylacza sie , ponoc ma byc odwrotnie :polew: po drugie mam takie pytanie , czy w a4 wyposazony w klimatronik jest nagrzewnica? wiem ze jesli nacisne zeby mi nawiew tylko chodzil to zalancza sie sprezarka klimy jak to jest ?? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że jest nagrzewnica jak byś miał samą klime to Epoka Lodowcowa przez cały rok w środku.

Najpierw jest chłodnica klimy a za nią nagrzewnica.

Jak załączysz nawiew to skąd wiesz,że załączyła się sprężarka klimatyzacji (wyświetla się śnieżynka?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyswietla sie sniezynka , ale czuc to na obrotach jak stoi na jalowym po drugie mam sprezarke albo do wymiany albo regeneracji jak chodzi to lozyska napierdzielaja , i jak wlacze nawiew zaczyna pracowac hehe szumec ;] , a tak apropos kiedy sie sniezynka powinna wyswietlac? jak ustawie na bardzo niska temperature?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu odłączyłem sprężarke.

Idzie od niej jeden kabel (u mnie z zieloną kostką którą mozna rozpiąć) zamocowany jest na belce przy chłodnicy.

Rozpiołem go i nie działa mi sprężarka w razie jak bym nie zauwazył śnieżynki na wyświetlaczu (troche szwankuje i nie wyświetla dokłanie śnieżynki i dwóch cyfr do połowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem i nie moge sie doszukac zadnej sniezynki na wyswietlaczu , najnizej jak moge dac to jest ponizej 18 stopni low sie pokazuje ale juz klima wiem ze dziala bo taka zimnica wieje ze szok , a na domiar wszystkiego jeszcze zaczal mi wyskakiwac bezpiecznik 25 od nawiewu :/ nie wiem kurka co jest jakies zwarcie :/ jakies sugestie panowie? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...