-
Climatronic nie załącza sprężarki
wydaje mi się ze jest OK, ale musiałbym podjechać do speca. A brak czynnika powoduje nie załączanie sie sprężarki ? wydawało mi się ze najwyżej nie bedzie chłodzić...
-
Climatronic nie załącza sprężarki
Witam, mam następujący problem. Od około 2 tygodni nie załącza mi się sprężarka w klimatyzacji. Panel działa w porządku, wszystkie przyciski ok, pojawia się nawet gwiazdka. może ktoś wie: Jak sprawdzić czy panel podaje sygnał na przekaźnik i wykluczyć jego awarie ? czy można jakoś pominąć przekaźnik i załączyć na krótko sprężarkę aby wykluczyć awarie przekaźnika? pozdrawiam, Łukasz
-
[B5 ADR] zawór magnetyczny odpowietrzania baku
ok, wielkie dzieki za poswiecony czas
-
[B5 ADR] zawór magnetyczny odpowietrzania baku
Hej, Mam do wymiany tez zaworek w aso widzialem ze sa 2 wersje 058133517 i 058133517B. Moze ktoś wie jaka jest rożnica (oprócz ceny) i czy ten z *B podejdzie do mojego auta?? Ł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam takie i polecam
-
[B5 ADR] maskownica głośnika tył avant '96
DziekI
-
[B5 ADR] maskownica głośnika tył avant '96
Poszukuje numer tej maskownicy http://img204.imageshack.us/i/beztytuute.png/ oraz wymiary jak by sie dało. Pozdrawiam, Łukasz
-
[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu
no i problem z klapkami jak zawsze ..:/ jezeli chodzi o czujnik temperaturu to jest prawdopodobnie tak jak mowisz to ten przy zderzaku
-
[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu
dzik81: sprawdz sobie kody bledow na klimatroniku kamilg.86.86 hmm klikasz auto, ustawiasz temperaturke i leci
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
dzieki
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Witam, Podepne się z pytaniem, może głupie ale... Czy jak były montowane składane lusterka to obydwa, czy mogło sie składac jedno??
-
Oryginalny termometr w liczniku
ja znalazlem na allegro ps. w odpowiedzi na moje pytanie nie dziala regulacja natezenia oswietlenia
-
Oryginalny termometr w liczniku
przyłączam się do pytania kolegi
-
[B5 ANB] Problem z klimą
sniezynka wyswietla sie zawsze gdy jest wlaczone chlodzenie (wlaczona sprezarka) ?
-
[B5 ADR] Spadające obroty
hehe dzieki chlopaki za pomoc podpialem kompa i padlo na przepustnice, co sie okazało - wtyczka byla niedopieta cale szczescie obylo sie bez kosztow... ps. mozna zamknac
lukasz86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta