Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nie odpala brak kierunkowskazu


zajac28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gorąca prośba o pomoc kilka dni temu wysiadł mi przedni kierunek od strony kierowcy, zmieniłem żarówkę (od razu w obu) i nadal nic nie działa dziś chciałem jeszcze raz to sprawdzić i znów rozkręciłem wyjąłem lampę przeczyściłem blaszki łączące żarówki z przewodami, przedmuchałem itp. , no może przez 3 sekundy kierunek działał poprawnie, ale przestał, to ja jeszcze raz powtórzyłem cała drogę z czyszczeniem i się zorientowałem że nie ma świateł postojowych aż po chwili całkiem się załamałem samochód w ogóle nie chce odpalić. w dodatku nie wiem czy to przeze mnie cze przez jakieś urządzenie, dodam że radio też nie chce się włączyć, światła mijania są, samochód zamyka się i otwiera jak wcześniej. Jestem laikiem w sprawach aut i nie wiem co mogło się stać, a jutro rano miałem go wstawić do mechanika a wieczorem jechać w długą trasę, :wallbash: (żona już mi chce głowę urwać) Proszę o wszelkie wskazówki POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku wymieniony w zeszłym roku, w ogóle nie kręci, zapalają sie tylko kontrolki

to go podmień :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable przy rozruszniku sprawdzałeś??

może kostka przy stacyjce

przyczyn może być mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się zupełnie na tym wiec mi nic nie przychodzi do głowy, nie wiem może coś niechcący rozłączyłem wyjmując tą lampę,

Jeszcze jedno z tym nie odpalaniem może to aku bo się zegary wyzerowały i jak mówiłem radio się nie włącza, okaże się później kumpel ma wpaść z przewodami i się zobaczy czy od drugiego auta odpala

a co do kierunku to nadal nie mam pomysłu,

Prosze o nastepne wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za starania. Wihajster miał racje co do aku padł nie wiem jescze czemu

:slina:

bo powoli robi się zima i aku wysiadają :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko on nie miał jeszcze nawet roku, na razie nie będe podawał nazwy bo być może coś zżerało prąd, więc nie będe psuł opinii, co najśmieszniejsz dziś znów nie chce odpalić nawet po 2 godz na prostowniku paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może go jakoś odpale i do mechanika zaprowadze bo nie ma juz na to siły, wcoraj sprawdzałem po tym jak pracował i mieściło sie w okolicach 12

jak nie ma 12 to jest nie doładowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra aku ma 3V zawiozłem do mechanika u którego brałem i... 2 tygodnie na realizacje gwarancji no i teraz pieszo do pracy haha no może znajde jakiś aku zastępczy. ale mechanik będzie musiał sprawdzić co zżarło aku przez rok, a w zeszłym roku mu mówiłem żeby sprawdził czy coś nie pobiera prądu na lewo albo czy nie ma gdzieś zwarcia. No nic poczekam i zobacze, i jak będe wiedział to napisze co jej dolegało.

A teraz z innej beczki rozkręcając auto do wymiany żarówek w kierunkowskazach znalazłem dziwną częsć leżaca na osłonie silnika jest kwadratowe 10x10 cm w środku jest kółko ząbkowane, podobno jest to do klimy może macie jakieś doświadczenia z takim elementem. POZDRAWIAM i WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...