Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaz do seicento


adrianus

Rekomendowane odpowiedzi

troche wstyd pisac na forum audi, ale wiem ze jest tutaj sporo madrych ludzi znajacych sie w temacie.

nie chce zakladac LPG do mojego audi, nie chce go tez sprzedawac(no chyba ze sie ktos za 1,9tdi quatro zamieni) ,a mam taka prace ze musze duuuzo jezdzic dlatego postanowilem kupic sobie taniego seicento vana i chcialbym zamontowac do niego instalacje, nie wiem jeszcze jaka wersje kupie 1,1 spi(monowtrysk), czy 1,1mpi(wielopunkt). poradzcie mi gdzie w warminsko-mazurskim znalezc dobrego gazownika i przy okazji podajcie, jesli mozecie przyblizone ceny takich instalacji do seicento.

z gory dzieki za pomoc, pozdrO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz do seicento ? :> To moze autobusem ?

ja pie%$^&* :wallbash:

smieszny chcesz byc, czy co? :gwizdanie:

niepotrzebny OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

No więc na samochód służbowy pewnie nie masz co liczyc ? Seicento juz kupiles czy dopiero kupujesz ? Bo moze bys kupil odrazu z gazem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja pewnie z 1300 - 1600 wyjdzie...

nie wiem jak tereny Olsztyńskie ale na zachód od Olsztyna ciężko znaleźć lepszych speców od Panów z Braniewa (warsztat za torami przy trasie na granicę)

mają też filie w Elblągu i Malborku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zamontowanym juz gazem chodza najtansze za ok4500, bez gazu okolice 3000, dlatego koszt kupienia juz z instalacja moze byc bliski kupienia golasa i doposazenia go w lpg, zobacze co taniej wyjdzie, moze gdzies na VAT'cie da sie zaoszczedzic,jak wystawia faktury. bo taka Polska rzeczywistosc, chcesz pracowac,to zaloz dzialalnosc i smigaj swoim wozem:/

dzieki GRazny za info, mam na oku jednego sejaka z elblaga za 2500 brutto, plus taka instalacja jak podales okolice 1300brutto to spoko wyjde bo w sumie prawie 800pln VAT'u zaoszczedze:D byloby od razu na przeglad i poczatek eksploatacji, moglbys podac dokladniejsze namiary na ten zaklad w Elblagu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...