Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!


alf

Rekomendowane odpowiedzi

mi też nik nie zrobił takiego prezenciku ja musiałem dać za swój 150 zeta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuje, skoro to takie proste :kiss: Elektryk nie zarobi :smiley: Dzięki za rade. A może mi si to kiedyś przydać ?

ostatni raz prosze uzupelnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ktoś podpinał laptopa, a nie miął orginalnego interfejsu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Akurat nie wiem gdzie tam się w silniku wpina i dlaczego to było tak robione, ale równie dobrze może być to jakiś przedłużacz COMa tylko gdzie on wpięty jest... Najlepiej go odłącz a później nam tu pokarz na forum co to jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go wypne to pokaże, zrobie fotke gdzie był wpięty. Wkurza mnie że ktoś tam grzebał.[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 14:52 _________________________________________________A co to ten COM ?[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 14:53 _________________________________________________Co mam uzupełnić w profilu ? Przepraszam, ale tak to już jest z nawicjuszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

To normalne że ktoś tam się grzebał, nie kupiłeś przecież nowego autka. COM to jest nazwa gniazda szeregowego w nowych komputerach coraz rzadziej spotykane, szczególnie w laptopach. Interfejsy są podpinane przez to złącze, są już też i na USB które zastąpiło i wyparło COM.[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 14:56 _________________________________________________W profilu uzupełnij swoje dane, a przede wszystkim informacje o aucie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. napewno uzupełnie. [br]Dopisany: 17 Maj 2007, 15:00 _________________________________________________Jak moge sprawdzić czy silnik jest oryginalny? Ma jakieś numery?[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 15:15 _________________________________________________Już wiem co jest grane. Tak jak pisaliście ktoś się tam potpinał kompem. Dzięki za pomoc. :kiss:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...