Jump to content

[B5 AHU] Nie działają uchwyty na kubki

marionozzo
 Share

Recommended Posts

Witam koledzy mam taki mały problem mianowicie w moim ślicznym audi nie działają uchwyty na kupki to znaczy z jednej trony opadają jak by nie było jakiejś śrubki wpada do tunelu a drugi się przycina chce je wymontować tylko jak nie mam żadnego pomysłu na to aby je z tego tunelu wyciągnąć wiecie jak to zrobić pacjent to audi a4 b5 z 1998

Trzeba odkręcić śrubę pod popielniczką oraz dwie z boku bliżej lewarka zmiany biegów są za zaślepkami wyjąć tunel założyć uchwyt dobrze bo wyskoczył z zaczepu i po kłopocie.

jednak trzeba wyciągnąć tunel cały i wyjdzie razem z popielniczką bo też mam z nią mały problem dzięki wielkie za odpowiedz myślałem że bez wyciągania tunelu da się to zrobić

Bez wyciągnięcia tunelu nic nie zrobisz. A co za problem masz z popielniczką powinna wyjść do góry i tyle bez wyjęcia jej nie odkręcisz nakrętki która trzyma tunel.

wiecie tak wolałem zapytać myślałem że może sie one jakoś wyciągają z tunelu teraz już wszysko wiem na ten temat wiec jutro zabieram się do roboty dzięki za podpowiedzi co i jak

Koledzy to maja na myśli to mocowanie na kubki ---> hpim1954male.jpg. ??

Jeśli tak to ja mam pytanie. Czy ktoś orientuje się czy jak wyciągne to mocowanie czy zmieści mi się tam CB radio ? tzn czy jest tak jakieś 25/30cm w głąb??

Koledzy to maja na myśli to mocowanie na kubki ---> hpim1954male.jpg. ??

Jeśli tak to ja mam pytanie. Czy ktoś orientuje się czy jak wyciągne to mocowanie czy zmieści mi się tam CB radio ? tzn czy jest tak jakieś 25/30cm w głąb??

Nie zmieści się :thumbdown: głębokośc około 8 cm jest

Wyciągasz tunel środkowy i od spodu są 2 śrubki na krzyżaka i się wyciąga ten uchwyt na kubki