Jump to content

[ALL B7] Zapięcie pasa.

Koczis
 Share

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z zapięciem pasa kierowcy. Dokładnie chodzi o to, że nawet gdy jest wpięty pas to dość często zapala się kontrolka niezapiętych pasów i ten miły brzęczyk. Jedyny sposób na uniknięcie tego, to przełożenie pasa przez ręczny, wtedy wszystko jest ok, ale wygląd i bezpieczeństwo idą papa.

Co byście mi poradzili, czy można to jakoś wyczyścić(bo może styki nie zwierają), czy trzeba wymienić na nowy?

Wymień zaczep na nowy :) Allegro albo ktoś z forum ma z B7 B6

No lipa, na allegro nie ma z czujnikiem zapiętego pasa, tylko zwykłe, forum milczy, chyba muszę kupić w Aso. Czy Ktoś się orientuje ile może taka przyjemność kosztować i czy mogę to zrobić sam oraz czy coś potem będzie trzeba vagoać?

tak jak pisał WASKI wymien zaczep i podepnij vag, autko nie bylo walone ??

Nie było, mam całą historie auta. Było kupione w Polsce i miał je jeden właściciel od nowości.

Czyli nie wystarczy, że odkręcę zaczep i złączkę/kabelek i podłącze nowy komplecik? Musze Vagować, bo sam nie mam ani programu, ani zdolności komputerowych :(

Cześć

Odgrzewam kotleta. W moim Audo A4 B7 pojawił się problem z kontrolką niezapiętych pasów. Wszystko było OK aż pewnego dnia co jakiś czas (coraz częściej) włącza się kontrolka niezapiętych pasów kierowcy. Jak lekko docisnę to jest ok, ale po chwili znowu sygnał.

Lubię jak w moim aucie wszystko działa. Jak naprawić tą usterkę?