Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zapięcie pasa.


Koczis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z zapięciem pasa kierowcy. Dokładnie chodzi o to, że nawet gdy jest wpięty pas to dość często zapala się kontrolka niezapiętych pasów i ten miły brzęczyk. Jedyny sposób na uniknięcie tego, to przełożenie pasa przez ręczny, wtedy wszystko jest ok, ale wygląd i bezpieczeństwo idą papa.

Co byście mi poradzili, czy można to jakoś wyczyścić(bo może styki nie zwierają), czy trzeba wymienić na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lipa, na allegro nie ma z czujnikiem zapiętego pasa, tylko zwykłe, forum milczy, chyba muszę kupić w Aso. Czy Ktoś się orientuje ile może taka przyjemność kosztować i czy mogę to zrobić sam oraz czy coś potem będzie trzeba vagoać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było, mam całą historie auta. Było kupione w Polsce i miał je jeden właściciel od nowości.

Czyli nie wystarczy, że odkręcę zaczep i złączkę/kabelek i podłącze nowy komplecik? Musze Vagować, bo sam nie mam ani programu, ani zdolności komputerowych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Odgrzewam kotleta. W moim Audo A4 B7 pojawił się problem z kontrolką niezapiętych pasów. Wszystko było OK aż pewnego dnia co jakiś czas (coraz częściej) włącza się kontrolka niezapiętych pasów kierowcy. Jak lekko docisnę to jest ok, ale po chwili znowu sygnał.

Lubię jak w moim aucie wszystko działa. Jak naprawić tą usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...