Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8 ADR 1997] oslonka przeglubu przerwana !?!


SlaVko18v

Rekomendowane odpowiedzi

napiszcie mi prosze co za czesc ktora jak widac pekla,rozdarla sie itd.. i ile to moze kosztowac :D ..

i najwazniejsze .... kase na zrobienie tego bede mial dopiero w srode :cry:.. przynajmniej jutro musze zrobil ok 60km ( napiszcie czy dam rade, pozniej auto bedzie stac w garazu do oporu czyli srody) .. dodam ze jak jade na wprost lub skrecam (nie przyspieszajac albo nie jadac na gazie) to nic nie slychac .. dopiero jak skrecam ostro ( kat 90stopni) zaczyna cos brzeczec;/

dscf2448qy4.th.jpgdscf2449ty6.th.jpg

za taka nazwe mozna szybko zarobic ostrzezenie - prosze zmienic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub raczej trzeba wymienic - wyczyszczenie i wepchanie nowego smaru jezeli pomoze to na chwile, wiec 2xkoszty robocizny to bezsensu. ten i tak nie jest do uratowania, to mozesz go dojechac - przez kilkaset km nic sie nie powinno bardziej rozwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie, jak zauważyłem że jest pęknięta to po paru dniach takiej jazdy zaczął pukac wiec lepiej od razu wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Z tyrkającym przegubem można w sumie trochę pojeździć, ale mnie to osobiście denerwowało i wymieniłem zaraz jak się pojawiło strzelanie. W sumie raczej się zmieścisz w 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! koledzy mają racje dla tego przegubu już ratunku niema zwłaszcza że smar który się rozbryzgał po elementach zawieszenia wygląda jakby jejżdził już tam ładnych pare dni co oznacza że ta osłona pękła już dawno, reszte załatwił piasek i takim sposobem przegub jest do wymiany - w 200 powinieneś się zmieścić, chyba że zrobisz to sam to jeszcze mniej. Powodzenia :a4fan::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jeżdzę z pukającym przegubem ponad rok.Mechanik mi mówił,że można jeżdzić jeszcze na tym tylko żebym uważał na ostrych zakrętach.Ciekawe ile mi to jeszcze uciągnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...