Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Bardzo wysoka temperatura silnika


elmartinez

Rekomendowane odpowiedzi

No taka była mowa przed wymianą ze mają mi założyć org. Dzisiaj zadzwoniłem do nich i Pan mi mówi że oni założyli mi org zielony czujnik :mysli:

Powiedział też że mam jutro rano przyjechać to wymienią go na inny ale tez org zielony. Trochę mnie dziwiła cena 40 zł brutto. Podzwoniłem trochę i znalazłem takie oto ceny tych czujników:

Nr katalogowy części 059 919 501 A

Salon Audi Poznań - Krańcowa cena 119,00 zł

Inter Cars cena 60,80zł - po rabacie 20% 48,64 zł

Wiec w autoryzowanym serwisie skoda tam gdzie serwisuję swoją niunię cena 40 zł brutto nie jest jakimś zaskoczeniem.

Wracając do tematu. Jutro będę wiedział co dalej z tym czujnikiem ( pod warunkiem, że w ogóle go wymienią). Jeśli faktycznie okaże on wadliwy to pytanie co dalej ;/ ??

Termostat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Wadliwy okazał się czujnik temperatury płynu chłodniczego. Został on wymieniony na nowy - oryginalny.

Wszystkim udzielającym się w tym temacie chciałem serdecznie podziękować :good:

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwidoczniej przedtem zakładali Ci nieoryginalny. Możesz powiedzieć jaki koszt tego czujnika ? Za tamten pisałeś że dałeś 40 złoty,ten na pewno był droższy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwidoczniej przedtem zakładali Ci nieoryginalny. Możesz powiedzieć jaki koszt tego czujnika ? Za tamten pisałeś że dałeś 40 złoty,ten na pewno był droższy ?

Za tego nic nie zapłaciłem ( wymienili w ramach reklamacji na nowy - orginalny ). Mechanik cały czas twierdził, że ten wcześniejszy też był zamontowany oryginalny.

Tak jak pisałem kilka postów wyżej nie dziwi mnie cena 40 zł. Skoro w inter carsie orginalne czujniki mają za 60 zł to w serwisie skody mogą być bez problemu za 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...