Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!


seegi

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka koleżanki i koledzy!

Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja.

Audik sam się zaryglował na odpalonym silniku (oczywiście kluczki w stacyjce), a ja na zewnątrz.

Wyglądało to tak: ruszam, po 500m się zatrzymuje, wysiadam z auta, gadam z kolegą (autko stoi odpalone), wracam do auta i ZONK! :) Auto odpalone, światła zaświecone, radyjko gra sobie, telefon oczywiście w aucie leży, jak również teczka ,w której były klucze z domu.

Skubaniec się zaryglował, wszystkie drzwi i bagażnik.

Na szczęście udało mi się ściągnąć z domu zapasowe kluczki do auta dzięki pomocy znajomych.

Po incydencie próbowałem, czy da się w jakiś sposób samemu zatrzasnąć kluczki w stacyjce na odpalonym silniku, czyli: np. wysiadając z auta wcisnąć albo przytrzymać itp przycisk centralnego zamka, -I NIE DA SIĘ!. chyba że audik ma jakaś specjalną kombinacje antynapadową, którą przypadkiem uruchomiłem?!?!

Miał ktoś coś podobnego?

autko: a4 b7 2005, fabryczny centralny + "jakiś alarm"

Martwi mnie sprawa, bo niedługo wybieram się na lodowiec do Austrii, oby się to nie powtórzyło!

panowie, a co z tym problemem który rozpoczął seegi

bo ja mam ten sam problem ()

i nie wiem co sie stało, bo chyba pół dnia probowałem zatrzasnąć specjalnie kluczyki i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie to samo stalo w a6, wyjechalem przed garaz i na odpalonym silniku zatrzasnely sie kluczyki, wczsniej nie przekroczylem 15km/h - DZIWNE - przyjechal Pan ktory pompka odchylil drzwi i otworzyl szybe drutem - przyjemnosc 150pln po dlugich targach z 200pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. to znowu ja :). kluczyki juz mam w garści. tylko nastąpił nowy problem. po wyciągnięciu kluczyków pilot działał. ale gdy wsadziłem kluczyk do stacyjki coś zaczęło piszczeć i zegary wariować. przekręciłem go tylko na zapłon. nie odpalałem. teraz pilot nie dzieła. komputer się rozkodował? kluczyk się rozkodował? jak to zrobić? proszę o pomoc. ps. samochód stał na tym mrozie 3 tygodnie

Spróbuj przytrzymać otwieranie auta na kluczyku,następnie przekręć kluczyk w stacyjce na zapłon i wtedy zobacz,może poprostu Ci się rozkodował.

Miałem tydzień temu taki przypadek-rozkodował się z dnia na dzień-tak poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...