Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problemy z mocą


Plugibugi

Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi:mam pytanie i proszę o odpowiedz tj. jadąc np na 5 biegu z prędkością ok 70-80 przy obrotach ok 2.5 tys do 3.0 tys dodając gazu rozpędza sie i powyżej 100 km odcina turbo i włącza sie kontrola emisji spalin po odłączeniu restartu turbo jest ale kontrolka zgaśnie na 2 dzień nie wiem o co chodzi ....

Lub 2 sytuacja jadąc na 4 biegu rozpędzam sie i przekacza km jakieś 110 km i ok 2.5 tys do 3.0 tys odłącza sie turbo i kontorla emisji spalin z kontrolka km 1 w kołeczku brak turbo , byłem w aso i na kompie nic nie wykrywa tylko czasem może mi przerywać światło stop lub bark świateł ... ale jeszcze i twierdza że wina turbiny z przeładowaniem albo z obrotami czy jakoś tak ???? proszę o podpowiedz a na 3 dzień bez problemu 180 km/h jedzie bez problemów co może być przyczyną .. : :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to samo dotknęło ale widzę, że tu chyba nikt nie zainteresował się pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega znalazł rozwiązanie w innym wątku bo to klasyczne przeładowanie turbiny i notlauf.

Jak widzisz temat sprzed roku a w międzyczasie pojawiało się takich mnóstwo.

Rozwiązanie to:

- czyszczenie turbo

- wymiana turbo

Oczywiście zanim weźmiesz sie za robote to porządne logi dynamiczne trzeba zrobić żeby wykluczyć inne przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...