Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Zmiana radia z kaseciaka na CD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Mam Audi a4 b6 2003r. i niestety posiadam radio chyba chorus kaseciak ;(. W związku z tym chciałbym je zmienić na ori audi ale na cd, i tu moje pytania:

1. Czy jest to możliwe (taka zamiana)?

2. Czy za tym idą jakiekolwiek przeróbki?

3. Jaki koszt radia CD i jaki model ( tak żeby pasował)

i *4* jest mozliwosc podpiecia pod kaseciaka zmieniarki ori Audi?

Za wszelkie odpowiedzi dotyczace moich pytan DZIEKI, PROSZE nie pisac o roznych innych wyjsciach np. jakies transmitory itp.

Opublikowano

Ad.1. Jest możliwa taka zamiana

Ad.2. W twoim przypadku powinno być raczej p&p

Ad.3. Koszt ok. 500 zł model Audi Concert II

Ad.4. Jest możliwość i jeśli posiadasz Audi Chorus II to powinieneś mieć taka możliwość...

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie Pablo_9, :>

Sory że znow pytam ale nie zrozumialem tej 2 opowiedzi :embarrassed:, czyli obejzie sie bez przerobek?

Opublikowano

tak, powinno być plug&play czyli podłączasz i powinno wszystko grać

Opublikowano
  • Autor

Wielkie Dzięki Pablo_9. :)

Te radyjko (Concert II) bedzie dzialac z systemem BOSE?

Opublikowano

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz radyjko AUdi Concert za mniejsze pieniążki... :gwizdanie: Jeśli interesują Cię szczegóły zapraszam na PW. :good:

Co do wymiany radyjka to jest kwestia 1 minuty. Klik, klik... :cool1:

Opublikowano

Wielkie Dzięki Pablo_9. :)

Te radyjko (Concert II) bedzie dzialac z systemem BOSE?

powinno działać to kwestia odpowiedniego kodowania pod bose

Opublikowano
  • Autor

Czyli jakbym kupywał to najlepiej z samochodu który posiadał system Bose, sory za moje głupie pytania ale w tym temacie jestem całkiem zielony

Opublikowano

no jakbyś kupił od razu zakodowane pod BOSE to wtedy na pewno nic nie będziesz musiał robić (bo do przekodowania pod BOSE trzeba mieć VAG'a)

Opublikowano

:hi:

witaj ziomek

ja miałem ten sam problem miałem kaseciaka i podpiołem do niego emulator zamiast zmieniarki nie opłaca się musisz mieć nagrane na płytkach cd , emulator pozwala ci wrzucić mp3 i to do wyboru karta SD iPoD USB do wyboru do koloru.

Zmiana takiego radia jeści masz ori zawiaski do wymiany radia to 3 minuty przepinasz kostki nie możesz sie pomylić bo tylko w odpowiednie miejsca pasują i już, ja to robiłem 2 tygodnie temu radio contertII nabyłem na forum za 300 pln na alegro chodzą od 350 do 600 jak chcesz więcej info słóżę pomocą ...

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.