Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Audi A4 B6 1.9 tdi 131Km pytanko


kamiloo17

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam pytanie co do silnikow w B6 diesle sa wszystkie na pompowtryskiwaczach czy sa np. w wersji 110km bez pompo . i jak jest z paliwem do tego czy gorsze pojdzie np. opal czy tylkkoo dobrej jakosci bo wczesniej jezdzilem audi 98 tdi 110 km i opal lalem i chodzila jak glupiaaaa bez problemu i tearaz sie nad B6 zastanawiamm :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam pytanie co do silnikow w B6 diesle sa wszystkie na pompowtryskiwaczach czy sa np. w wersji 110km bez pompo . i jak jest z paliwem do tego czy gorsze pojdzie np. opal czy tylkkoo dobrej jakosci bo wczesniej jezdzilem audi 98 tdi 110 km i opal lalem i chodzila jak glupiaaaa bez problemu i tearaz sie nad B6 zastanawiamm :cool1:

wszystkie 1.9 tdi b6 sa na pompowtryskiwaczach AVB AWX AVF

opal...... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego błędu , a jak wlejesz opału to długo nie pociągnie ... nie radzę kolego ;( :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam pytanie co do silnikow w B6 diesle sa wszystkie na pompowtryskiwaczach czy sa np. w wersji 110km bez pompo . i jak jest z paliwem do tego czy gorsze pojdzie np. opal czy tylkkoo dobrej jakosci bo wczesniej jezdzilem audi 98 tdi 110 km i opal lalem i chodzila jak glupiaaaa bez problemu i tearaz sie nad B6 zastanawiamm :cool1:

a ty długo byś pociągnął pijąc wodę z klozetu na pół wymieszaną z sikami :?:

radzę jeździć tym co masz bo szkoda tak pięknego auta jakim jest A4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...