Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam prosbe o analize logow mojej A4. Autko czasami powyzej 2,5 tys. slabo ciagnie i przy ostrym przyspieszaniu czasami jest takie wrazenie jakby troche poszarpywalo.

Oto logi:

Grupa 011 http://img143.imageshack.us/img143/4945/011cg.jpg

Grupa 000 http://img19.imageshack.us/img19/2849/000mh.jpg

Grupa 001 http://img694.imageshack.us/img694/8674/001uho.jpg

Grupa 003 http://img691.imageshack.us/img691/8794/003hwe.jpg

Grupa 004 http://img707.imageshack.us/img707/5664/004c.jpg

Grupa 008 http://img707.imageshack.us/img707/7181/008.jpg

Grupa 010 http://img441.imageshack.us/img441/2056/010ibt.jpg

I jeszcze jedno pytanie. Chcialem sie polaczyc z centralnym zamkiem i modulem komfortu ale wyskakuje mi komunikat ze nie znaleziono interfejsu. Uzywam VAG 311.2 i USB KKL. Autko napewno posiada modul komfortu i centralny zamek otwierany z kluczyka (sterowanie z pomoca pilota zostalo dolozone). Co moze byc przyczyna ze nie moge sie z tymi modulami polaczyc?

Z gory dzieki

Opublikowano

Podmien zawór N75 i zaloguj ponownie 011 i 010 dyn. Ewentualnie jak czujesz sie na siłach mozesz go wymontowac i przeczyscic/zregenerowac. Jest gdzies opis na naszym forum co i jak :wink4:

Zamiesc logi statyczne i statyczne BS.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

N75 juz wymontowalem i przeczyscilem. Czyli problem moze byc wlasnie w nim?

Opublikowano

musisz podmienic.. jakiego koloru glowke mial ten zaworek? biala czy czarna?

Opublikowano
  • Autor

Glowka N75 byla czarna. Z logow wynika ze N75 nie pracuje prawidlowo?

Opublikowano

... moze byc jedną z przyczyn... i szczerze mowiąc nic innego mi go glowy nie przychodzi... podmien N75 na probe od blizniaczego TDI i wykonaj logi...

Opublikowano
  • Autor

musisz podmienic.. jakiego koloru glowke mial ten zaworek? biala czy czarna?

Teraz sie zastanawiam o czym piszesz pytajac czy glowka jest biala czy czarna. W 1Z zawor N75 z tego co sie orientuje jest tylko czarny prostokatny z blaszka. A ten o ktorym piszesz z biala glowka to raczej N18 z AFN. W 1Z ten bliżniaczy do N18 to sluzy do sterowania EGR. Jesli sie myle prosze o korekte.

Opublikowano

pomylilem silniki, faktycznie masz prostokatny.. tak czy siak sprobuj podmienic[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:22_________________________________________________a co do N75 z AFNa - on wlasnie powinien miec biala glowke, EGRem steruje ten z czarna glowka

Opublikowano
  • Autor

Masz racje[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:44_________________________________________________Podmienilem N75 zrobilem logi i nadal w grupie 11 dzieja sie cyrki z cisnieniem doladowania. Mysle ze wine za to ponosi zle wyregulowana sztanga na turbince. Moze sprobowac ja troche wykrecic zeby zawor wczesniej upuszczal i zobaczyc co sie bedzie dzialo?

Opublikowano

Pokaz te logi...

przewody cisnieniowe sprawdzone ?

Opublikowano

n75 dedykowany do 1Z ?

przewody cisnieniowe sprawdzone

zrob 003 i 003 BS

sztangi jak narazie bym nie ruszal ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W koncu pogoda sie troche poprawila i zrobilem ponowne logi 003 i 011. Prosze o ocene. N75 podmieniony ,weze cisnienieniowe wymienione.

http://img205.imageshack.us/img205/488/74541248.jpg Grupa 011

http://ttp://img85.imageshack.us/img85/6645/12927167.jpg Grupa 003

Czy to nie jest wina przestawionej sztangi i zawor pozniej upuszcza?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.