Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] xenon w aso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie czy w aso audi jest możliwość sprawdzenia całego układu xenonów no wiecie od ustawienia lamp do sprawdzenia systemu samopoziomowania.Po włączeniu świateł poziomują się same ale bardzo delikatnie( na ścianie widać tylko delikatny ruch dół - góra ) nie wiem o ile powinny opadać do dołu i podnosić się ku górze.Pewnie mam coś nie tak bo w innych autach to sporo idą do dołu a potem w górę nawet widać taki efekt bez podjazdu pod ścianę.Czujniki od samopoziomu pewnie sa ok bo 2 lampy się poruszają ale jak dla mnie to ten ruch jest za delikatny i ma za mały skok.

Opublikowano

W ASO Audi sprawdzą Ci samopoziomowanie i ustawienie ksenonów. Ale z tego co piszesz nie ma to sensu. Sprawdzą, powiedzą, że wszystko OK i wystawią fakturę.

W mojej B5 jest dokładnie tak, jak piszesz. Ruch dół - góra jest bardzo delikatny, w odległości ok. 3m od ściany max 2 do 3 centymetrów, czasem mniej i w B5 tak ma być. Jeśli masz VAG-a, zrób test elementów wykonawczych ukł. samopoziomowania, reflektory kolejno powinny opaść (niezbyt szybko, czas reakcji nie jest mocną stroną B5), następnie podniosą się w górę i w następnym kroku ustawią się w zadanej pozycji. Możesz też mocno obciążyć bagażnik, jeżeli po włączeniu świateł skorygują w dół jest OK. Ustawienie świateł sprawdź na stacji kontroli pojazdów (najczęściej gratis lub za grosze), zwróć tylko uwagę, że w czasie sprawdzania i ew. regulacji kierowca musi siedzieć w aucie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.