Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.5 AEL Filtr Paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :rolleyes:

W swoim autku wymieniłem rozrząd. Jeżdziłem dwa dni i chodził normalnie. Potem wymieniłem filtr paliwa i zaczeło się. Teraz mam problemy z odpalenie. Czasami muszę kręcić i kręcić. Mam pytanko. Co za przyczyna? Czy filtr paliwa trzeba wymieniać w specjalny sposób. Czy kąt wtrysku? Która pozycia w VAGu to kąt wtrysku?

Kiedyś miałem podobny problem w 1.9TDI 1Z. wymieniłem filtr paliwa zapaliłem. Chodził pare minut a potem zgasł i pół dnia się męczyłem żeby go odpalić.

uzupełnij profil !

Opublikowano

Witam. :rolleyes:

W swoim autku wymieniłem rozrząd. Jeżdziłem dwa dni i chodził normalnie. Potem wymieniłem filtr paliwa i zaczeło się. Teraz mam problemy z odpalenie. Czasami muszę kręcić i kręcić. Mam pytanko. Co za przyczyna? Czy filtr paliwa trzeba wymieniać w specjalny sposób. Czy kąt wtrysku? Która pozycia w VAGu to kąt wtrysku?

Kiedyś miałem podobny problem w 1.9TDI 1Z. wymieniłem filtr paliwa zapaliłem. Chodził pare minut a potem zgasł i pół dnia się męczyłem żeby go odpalić.

prawdopodobnie zle wymieniony filtr paliwa co spowodowalo zapowietrzenie sie ukladu paliwowego ... inna przyczyna ta zakup filtra nie od tego modelu badz tez kupiles uszkodzony egzemplarz ...

Opublikowano
  • Autor

Jak ewentualnie odpowietrzyć układ?

uzupełnij profil !

Opublikowano

A zalałeś filtr paliwkiem?

Opublikowano

A zalałeś filtr paliwkiem?

To nie wystarcza, w 2,5 tdi to nie jest takie proste, tam jest vp44

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8154.0

Powyższy link bardzo pomocny

Z tego co się orientuje to w a4 AEL nie było, w A6 tak, uzupełnij profil, narazie to tylko wiem że jesteś nowicjusz i masz 12 wiadomości

Opublikowano

zapowietrzony układ , jak najszybciej odpowietrzaj bo śmierc Vp44 może być blisko

Opublikowano
  • Autor

Już uzupełniłem profil.

Ja mam AEL 5-cyl. rzędowiec. Dzięki za link ale u mnie jest inny filtr. Wkręcany tak jak filtr oleju. Są tam dodatkowe śrubki. Czy może nimi da się odpowietrzyć? A może w pompie jest jakiś odpowietrznik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.