-
[C4/A6 AEL] ustawienie klimatronika
Pytanie dotyczy początkowej temeratury.
-
[C4/A6 AEL] ustawienie klimatronika
Mam pytanko. 1. Czy za pomocą VAGa można zmienić początkową temperaturę z 22 stC na inną? 2. Czy można zmienić teperaturę przy której włącza się klima, bo u mnie przy +5 stC włącza klime.
-
[A6 AEL] klimatronic
Nie. Przy temp. około +18 st.
-
[A6 AEL] klimatronic
Witam Mam mały problem z klimatronikiem tzn. kiedy zapalam auto to za każdym razem pokazuje się 22 stopni i znaczek klimy, kiedy jest zimno zaraz gaśnie, :> kiedy gorąco zostaje i włącza się klima . Mam problem tego typu, że kiedy jest chłodno zaraz gaśnie ale jak chcę ją włączyć sam to nie mogę . Co trzeba zrobić.
-
2.5 AEL Filtr Paliwa
Już uzupełniłem profil. Ja mam AEL 5-cyl. rzędowiec. Dzięki za link ale u mnie jest inny filtr. Wkręcany tak jak filtr oleju. Są tam dodatkowe śrubki. Czy może nimi da się odpowietrzyć? A może w pompie jest jakiś odpowietrznik?
-
2.5 AEL Filtr Paliwa
Jak ewentualnie odpowietrzyć układ? uzupełnij profil !
-
2.5 AEL Filtr Paliwa
Witam. W swoim autku wymieniłem rozrząd. Jeżdziłem dwa dni i chodził normalnie. Potem wymieniłem filtr paliwa i zaczeło się. Teraz mam problemy z odpalenie. Czasami muszę kręcić i kręcić. Mam pytanko. Co za przyczyna? Czy filtr paliwa trzeba wymieniać w specjalny sposób. Czy kąt wtrysku? Która pozycia w VAGu to kąt wtrysku? Kiedyś miałem podobny problem w 1.9TDI 1Z. wymieniłem filtr paliwa zapaliłem. Chodził pare minut a potem zgasł i pół dnia się męczyłem żeby go odpalić. uzupełnij profil !
-
[2,5 TDI AEL] ROZRZĄD
Cene już znam :biggrin: A macie jakieś wskazówki w trakcie wymiany.
-
[2,5 TDI AEL] ROZRZĄD
Tak mam silnik AEL on ma 140 KM, źle napisałem w profilu :redface: Cena 2500 - 3000 zł trochę mnie przeraziła :eek:
-
[2,5 TDI AEL] ROZRZĄD
Chcę wymienić rozrząd w moim autku. Szukałem na forum ale nie widziałem nic o silniku AEL. :confused: Do tej pory sam wymieniałem rorząd w swoich autach np. 1.9 TDI ale jesze nie wymieniałem w AEL 2,5 TDI. Czy ktoś może mi powiedzieć jakieś szczegóły, na co zwrócić uwagę?
-
problem z zapaleniem na zimnym
Może być to problem j.w. (czujnika temp.), świec żarowych (przepalone), lub przekaźnika świec żarowych. Kiedyś miałem taki problem, że przekaźnik się nie rozłązył i spalił wszyskie świece. Miałem do wymiany i świece i przekaźnik.
-
jaka moC ?
Możesz to sprawdzić m.in. w książce serwisowej, nalepce w bagażniku, w książce pojazdu
-
olej w intercoolerze
Każda turbina przepuszcza olej. Tylko nowe mało a stare więcej :smile: Wynika to z ciśnień panujących w turbinie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Mój temat został raz zamknięty, raz przeniesiony ale wraca jeszcze raz. Mam audi z silnikiem 2.5 TDI 140KM. Temeratura na wskaźniku w tablicy rozdzielczej pokazuje około 55-60 stopni. W tym samym czasie temperatura na wyświetlaczu klimatyzacji (51c) jest 80 stopni. Powiedzcie co jest złe i czy konieczna jest wymiana termostatu czy wskaźnik na tablicy rozdzielczej. Pozdawiam
-
Temperatura silnika jeszcze raz
Witam jeszcze raz. :biggrin: Już się przedstawiłem w Newbie i wracam do problemu :confused: Mam audi z silnikiem 2.5 TDI 140KM. Temeratura na wskaźniku wzrasta niewiele ponad 60 stopni. Myślałem, że jest do wymiany termostat, ale gdy włączyłem na wyświetlaczu klimatyzacji temperaturę silnika (51c) to tam jest 79. Powiedzcie co jest złe i czy konieczna jest wymiana termostatu czy wskaźnik. Pozdawiam :smile:
maryś
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta