Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maryś

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pytanie dotyczy początkowej temeratury.
  2. Mam pytanko. 1. Czy za pomocą VAGa można zmienić początkową temperaturę z 22 stC na inną? 2. Czy można zmienić teperaturę przy której włącza się klima, bo u mnie przy +5 stC włącza klime.
  3. Nie. Przy temp. około +18 st.
  4. Witam Mam mały problem z klimatronikiem tzn. kiedy zapalam auto to za każdym razem pokazuje się 22 stopni i znaczek klimy, kiedy jest zimno zaraz gaśnie, :> kiedy gorąco zostaje i włącza się klima . Mam problem tego typu, że kiedy jest chłodno zaraz gaśnie ale jak chcę ją włączyć sam to nie mogę . Co trzeba zrobić.
  5. maryś odpowiedział(a) na maryś temat w 2.5TDI
    Już uzupełniłem profil. Ja mam AEL 5-cyl. rzędowiec. Dzięki za link ale u mnie jest inny filtr. Wkręcany tak jak filtr oleju. Są tam dodatkowe śrubki. Czy może nimi da się odpowietrzyć? A może w pompie jest jakiś odpowietrznik?
  6. maryś odpowiedział(a) na maryś temat w 2.5TDI
    Jak ewentualnie odpowietrzyć układ? uzupełnij profil !
  7. maryś opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam. W swoim autku wymieniłem rozrząd. Jeżdziłem dwa dni i chodził normalnie. Potem wymieniłem filtr paliwa i zaczeło się. Teraz mam problemy z odpalenie. Czasami muszę kręcić i kręcić. Mam pytanko. Co za przyczyna? Czy filtr paliwa trzeba wymieniać w specjalny sposób. Czy kąt wtrysku? Która pozycia w VAGu to kąt wtrysku? Kiedyś miałem podobny problem w 1.9TDI 1Z. wymieniłem filtr paliwa zapaliłem. Chodził pare minut a potem zgasł i pół dnia się męczyłem żeby go odpalić. uzupełnij profil !
  8. Cene już znam :biggrin: A macie jakieś wskazówki w trakcie wymiany.
  9. Tak mam silnik AEL on ma 140 KM, źle napisałem w profilu :redface: Cena 2500 - 3000 zł trochę mnie przeraziła :eek:
  10. Chcę wymienić rozrząd w moim autku. Szukałem na forum ale nie widziałem nic o silniku AEL. :confused: Do tej pory sam wymieniałem rorząd w swoich autach np. 1.9 TDI ale jesze nie wymieniałem w AEL 2,5 TDI. Czy ktoś może mi powiedzieć jakieś szczegóły, na co zwrócić uwagę?
  11. Może być to problem j.w. (czujnika temp.), świec żarowych (przepalone), lub przekaźnika świec żarowych. Kiedyś miałem taki problem, że przekaźnik się nie rozłązył i spalił wszyskie świece. Miałem do wymiany i świece i przekaźnik.
  12. Możesz to sprawdzić m.in. w książce serwisowej, nalepce w bagażniku, w książce pojazdu
  13. Każda turbina przepuszcza olej. Tylko nowe mało a stare więcej :smile: Wynika to z ciśnień panujących w turbinie
  14. Mój temat został raz zamknięty, raz przeniesiony ale wraca jeszcze raz. Mam audi z silnikiem 2.5 TDI 140KM. Temeratura na wskaźniku w tablicy rozdzielczej pokazuje około 55-60 stopni. W tym samym czasie temperatura na wyświetlaczu klimatyzacji (51c) jest 80 stopni. Powiedzcie co jest złe i czy konieczna jest wymiana termostatu czy wskaźnik na tablicy rozdzielczej. Pozdawiam
  15. Witam jeszcze raz. :biggrin: Już się przedstawiłem w Newbie i wracam do problemu :confused: Mam audi z silnikiem 2.5 TDI 140KM. Temeratura na wskaźniku wzrasta niewiele ponad 60 stopni. Myślałem, że jest do wymiany termostat, ale gdy włączyłem na wyświetlaczu klimatyzacji temperaturę silnika (51c) to tam jest 79. Powiedzcie co jest złe i czy konieczna jest wymiana termostatu czy wskaźnik. Pozdawiam :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.