Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kamil77 odpowiedział(a) na marek222 temat w 1.9TDI
    witam mam ten sam problem, moze ktos podelsa schematy gdzie sie znajduje czujnik turbiny oraz pytanie banalne ale zadam co to jest N75 i gdzie sie znajduhe...
  2. mam problem z moim radyjkiem concert a mianowicie cos sie schrzanilo z potencjomertem i moge sluchac tylko na polowie glosnosci (tzn po wlaczeniu radyjka jest ustawiona glosnosc automatycznie) kiedy pokrece galka to scisza sie na maksa albo zglasza na maksa i nie da rady sciszyc o dziwo na ustawienich typu BASS TREBLE itp dziala poprawnie..... moze jakies sugestie ? rozkrecac ?
  3. no to panowie jak to mawia wujek zdzichu z warsztatu kolo baru "pod lipka" - najpierw wez sie za najprostsze rzeczy a potem szperaj dalej, doladowalem aku i auto pali bez problemu (jak na razie)... pozdrawiam i dziekuje wszystkim za sugestie moze sie jeszcze przydadza
  4. w polsce wszytkie auta nie wazne na wiek i nie wazne na rodzaj silnika maja przejecxhane ok 100 tys km to po co kto kupowal diesla i placil za niego wiece niz za benzyne zeby robic 15 tys rocznie nie jestm geniuszek w VAG ale podpialem i po zkanowaniu nie pokazuje zadnych bledow ...
  5. witam kolegow znajacych dolegliwosci klekotow, od wczoraj mam problem z zapaleniem silnika kiedy nie jest rozgrzany, stalo sie to nagle, pojechalem do pracy zostawilem furke wracam i musialem krecici chyba z 5 sek. zeby odpalil, sprawdzilem na ciel=plym pali normalnie odrazu ale na zimnym nie chce, czy moze to miec zwiazek ze swiecami zarowymi, nie mam pojecia kiedy byly wymieniane a autko ma przejechane 360 tys km. i jesli to swiecie czy jestem w stanie sam je wymienic ? pozdrawiam
  6. mam pytanko, posiadam w swoim audi 1999 rok ( z pelnym FIS-em) kod licnzika C5 , 697/0038 VDO 110.208.991/004 czy mozna skorygowac ten licznik za pomoca interfejsu czy raczej nie ma sie nawte co probowac ? pozdrawiam
  7. Posiadam licznik VDO zczytalem z tylku nr jesli to ten jest wlasciwy Audi C5 697/0038 i jeszcze 110.208.991/004, mozna wogole zrobic ten licznik kabelkiem czy nawet sie z tym nie bawic ?? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 18-03-2007, 21:33 ] scaliłem, byłeś świadom, że jest taki temat więc po co tworzysz nowy...
  8. i daj znac co ci wyyszlo, a ppropos, ja mam interfejs z viakena USB KKL i podlaczam go do usb i jedyne co musze zrobic to znalezc w panelu sterownia w menadzerze urzadzen pod jakim portem sie interfejs zainstalowal (jes napisane w nawiasie port com1 lub 2, 3, 4) i taki port musze ustawic w opcjach programu..
  9. hm .. zaczynam sie zastanawiac , wie ktos moze gdzie znalezc jakies instrukcje, materialy pomocnicze
  10. ja kupilem dokladnie ten sam interface, mozna gdzies znalezc instrukcje jak to zrobic zeby czegos nie spier......, bawic sie na wlaczonej stacyjce czy na wylaczonej itp... moze ktos pomoze za wczasu , zaznaczam mam zamiar pobawic sie z moja a4
  11. witam, iwdze ze z bristolu ja z okolic PLYMOUTH wiec niedaleko ja kupilem interfejs na ebau tachopro wczoraj wiec jak sie pobawie i cos bede wiedzial dam znac...
  12. panowie a jak sprawdzic czy to rzeczywiscie pompka klekla ?? jest jakis sposob ... [ Dodano: 10-03-2007, 17:40 ] obwieszcam U MNIE BYLA PADNIETA POMPKA, ale zostala wymieniona od A3 i chodzi wszystko tylko jedna rzecz mnie dziwi, jak otwieram drzwi kluczukiem (wersja uboga - nie scyzoryk) to otwieraja sie tylko drzwi kierowcy dopiero jak przekrece kluczyk w stacyjce otwiera sie reszta drzwi, czy to jest normalne ?????
  13. no to panowie u mnie 350 tys i wogole nie kopci ani nic, tylko pieprzona pompa centralnego szwankuje chyba nie wiem jak sprawdzic czy to rzeczwiscie ona szwankuje
  14. skad sie dowiedziec jaki mam rodzaj licznika?
  15. hm mam komu dac to do zrobienia a ze pisze z anglii to jest tutaj podwojny problem bo nie mozna tak ajk u nas sobie u kogos zmienic , nie ma takiej mozliwosc , co to ma byc za interfejs znalazlem na ebay interface tachopro czy to ten ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.