Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Concert II / RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Cały czas biję się z myślalami o instalacji ori radia do mojej A4. W tej chwili mam niefabryczne radio i są szanse, że w końcu dopadnę ConcertII chociaż nie ukrywam, że coraz bardziej kusi RNS no ale może kiedyś. Wiem, że w przypadku Concerta będę potrzebował modyfikować instalację i dokupić dodatkowo wzmacniacz. Prosiłbym szanowne koleżanki i kolegów o pomoc a mianowicie jakiego dokładnie wzmacniacza szukać? chodzi mi o ori ale nie do systemu BOSE a standardowo montowany. Dużo jest zabawy w instalacji żeby to podpiąć potem do Concerta i żeby grało jak należy? Kolejna rzecz to kabelek do FIS-a? jest jakiś ori z ETKI czy trzeba przygotwać samemu? Prosiłbym ewentualnie o nnumery z ETKI wzmacniacza oraz kabelka jeśli jest. Odnośnie RNS to pytanie czy do instalacji tego byłby również potrzebny wzmacniacz? Co oferuje tak naprawdę "goła" RNS bo jak narazie widzę to oferuje owszem ale możliwość doinstalowania adaptera DVD, tunera TV czy kamery cofania... Dzięki z góry za odzew

Dodatkowe pytanko bo rozglądam się za wzmacniaczem ale są osobno albo z subwooferem. Problem z tym że suby są do avanta a nie wiem czy to przypasuje? jak to powinno wyglądać w sedanie???

Opublikowano
  • Autor

Tutaj masz kolego temacik odnośnie RNS-E... http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Dzięki, jakoś umknął mi ten wątek. Znalazłem sobie też materiały odnośnie wzmacniaczy. Czy ktoś mógłby wkleić na forum fotki pokazujące gdzie i jak zamontowany jest wzmacniacz w sedanie B6? Chce już sobie zacząć kompletować niezbędne elementy.

Opublikowano

mysle ze w b6 jest tak samo jak w b7 w tylnym prawym nadkolu musisz zdjac prawy boczek z bagaznika, w zasadzie to blizej słupka

Opublikowano

Witam,

Cały czas biję się z myślalami o instalacji ori radia do mojej A4. W tej chwili mam niefabryczne radio i są szanse, że w końcu dopadnę ConcertII chociaż nie ukrywam, że coraz bardziej kusi RNS no ale może kiedyś. Wiem, że w przypadku Concerta będę potrzebował modyfikować instalację i dokupić dodatkowo wzmacniacz. Prosiłbym szanowne koleżanki i kolegów o pomoc a mianowicie jakiego dokładnie wzmacniacza szukać? chodzi mi o ori ale nie do systemu BOSE a standardowo montowany. Dużo jest zabawy w instalacji żeby to podpiąć potem do Concerta i żeby grało jak należy? Kolejna rzecz to kabelek do FIS-a? jest jakiś ori z ETKI czy trzeba przygotwać samemu? Prosiłbym ewentualnie o nnumery z ETKI wzmacniacza oraz kabelka jeśli jest. Odnośnie RNS to pytanie czy do instalacji tego byłby również potrzebny wzmacniacz? Co oferuje tak naprawdę "goła" RNS bo jak narazie widzę to oferuje owszem ale możliwość doinstalowania adaptera DVD, tunera TV czy kamery cofania... Dzięki z góry za odzew

Dodatkowe pytanko bo rozglądam się za wzmacniaczem ale są osobno albo z subwooferem. Problem z tym że suby są do avanta a nie wiem czy to przypasuje? jak to powinno wyglądać do avanta???

Czegoś tu nie rozumiem. Przecież wszystkie A4 b6 miały Concerta. Jak masz jakieś nie ori, tzn. że ktoś se pewnie Concerta na nie podmienił. A jeżeli tak zrobił, to co ??? Wzmacniacz też wyrzucił?

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Cały czas biję się z myślalami o instalacji ori radia do mojej A4. W tej chwili mam niefabryczne radio i są szanse, że w końcu dopadnę ConcertII chociaż nie ukrywam, że coraz bardziej kusi RNS no ale może kiedyś. Wiem, że w przypadku Concerta będę potrzebował modyfikować instalację i dokupić dodatkowo wzmacniacz. Prosiłbym szanowne koleżanki i kolegów o pomoc a mianowicie jakiego dokładnie wzmacniacza szukać? chodzi mi o ori ale nie do systemu BOSE a standardowo montowany. Dużo jest zabawy w instalacji żeby to podpiąć potem do Concerta i żeby grało jak należy? Kolejna rzecz to kabelek do FIS-a? jest jakiś ori z ETKI czy trzeba przygotwać samemu? Prosiłbym ewentualnie o nnumery z ETKI wzmacniacza oraz kabelka jeśli jest. Odnośnie RNS to pytanie czy do instalacji tego byłby również potrzebny wzmacniacz? Co oferuje tak naprawdę "goła" RNS bo jak narazie widzę to oferuje owszem ale możliwość doinstalowania adaptera DVD, tunera TV czy kamery cofania... Dzięki z góry za odzew

Dodatkowe pytanko bo rozglądam się za wzmacniaczem ale są osobno albo z subwooferem. Problem z tym że suby są do avanta a nie wiem czy to przypasuje? jak to powinno wyglądać do avanta???

Czegoś tu nie rozumiem. Przecież wszystkie A4 b6 miały Concerta. Jak masz jakieś nie ori, tzn. że ktoś se pewnie Concerta na nie podmienił. A jeżeli tak zrobił, to co ??? Wzmacniacz też wyrzucił?

Mylisz się kolego. Były B6 bez radia Concert/Chorus a zatem i bez instalacji pod te radyjka. Nie wiem czy to tylko specyfika autek wybebeszonych z wszystkiego na polski rynek ale tak jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.