Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Witam: Błędy klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pozycji 1 panel klimatyzacji wyświetla mi błąd 22.1 jak go usunąć?

Opublikowano

Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji

sprawdź VAGiem i napraw

Opublikowano

Witam i podepnę sie pod temat

próbowałem wpisać kody na klimatronika zeby sprawdzić temp wody chłodzącej na klimatroniku-i nic nie moglem zrobic bo nie działa

Na zapalonym silniku wyłączyłem klimatronic i wcisnolem i trzymałem przez nawet 10 sek obieg i następnie nacisnolem (trzymając obieg) grzanie na szybe - i nic nie drgnelo

Potem podobnie tylko klimatronic wskazywał stopnie( byl załączony) i tez obieg+grzanie na szybe i tez nic

trzymałem obieg przez 3 -15 sek i potem grzanie szyba dłużej naciskałem i krocej w rożnych kombinacjach i tez nic nie pokazało na klimatronicu oprócz temp którą miałem zadaną

czy ja cos nieudolnie robie czy cos nie gra w moim aucie-prosze o pomoc

Dzieki

Sorki walnolem gafe a pisze ze nie obejmuje to B6

Opublikowano

Tedi35 - czy przypadkiem nie wciskales przyciskow OBIEG + grzanie na szybe (lewy gorny rog panelu klimy)? bo powinienes nacinac OBIEG + strzalka do gory (prawy gorny rog panelu klimy).

temp cieczy chlodzacej bodajze jest na kanale 49.

pozdrawiam

Opublikowano

Witam i podepnę sie pod temat

próbowałem wpisać kody na klimatronika zeby sprawdzić temp wody chłodzącej na klimatroniku-i nic nie moglem zrobic bo nie działa

Na zapalonym silniku wyłączyłem klimatronic i wcisnolem i trzymałem przez nawet 10 sek obieg i następnie nacisnolem (trzymając obieg) grzanie na szybe - i nic nie drgnelo

Potem podobnie tylko klimatronic wskazywał stopnie( byl załączony) i tez obieg+grzanie na szybe i tez nic

trzymałem obieg przez 3 -15 sek i potem grzanie szyba dłużej naciskałem i krocej w rożnych kombinacjach i tez nic nie pokazało na klimatronicu oprócz temp którą miałem zadaną

czy ja cos nieudolnie robie czy cos nie gra w moim aucie-prosze o pomoc

Dzieki

w B6 to nie działa :gwizdanie:

Opublikowano
w B6 to nie działa :gwizdanie:

rzeczywiscie, nie zauwazylem B6 w opisie :doh1:

Opublikowano

sorry podepnę się pod temacik, mianowicie jak chce użyć sztrzałek (góra dół) tych po prawej stronie to na wyswietlaczu nic nie pokazuje tylko jak wcisne żeby wiało z centralnych klatek to swiecie się ze to jest załączone, to tak ma być czy coś nie tak jest??? dodam ze gdy przycisnę strzałkę to mimo tego że nic nie wyświetla to dmucha na szybę a jak w dół to na nogi tylko tak bardzo delikatnie prawie nieodczówalnie...

Opublikowano

karolasterka - po wcisnieciu na ekranie klimy powinny sie podswietlic odpowiednie strzalki (nad lub pod miejscem gdzie podswietla sie "kratka").

Musialbys podpiac VAGa i zrobic test wyswietlaczy w aucie, a wowczas zobaczysz czy podswietla te segmenty ekranu. Inaczej nie wiem jak to sprawdzic. Jedno jest pewne - powinny sie podswietlac.

pozdrawiam

Opublikowano

zrobiłem test wyświetlacza klimatronikiem ( po wpisaniu kodu) i własnie te strzałki mi się nie podswietlaja, i nie wiem co z tym zrobic[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 09:24_________________________________________________up

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.