Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH!!!MAM PYTANKO ? MAM SWIATLA XSENONOWE ALE CHYBA NIE ORGINALNE I WLASNIE MI JEDNO PADLO CZY KTOS MOZE WIE JAKIE ZAROWKI TAM IDA BO DOJSCIE JEST FATALNE MUSIAL BYM CALA LAMPE ZDEJMOWAC. I JESZCZE JEDNO CZY MOZNA PRZEROBIC XSENON ZEBY I SWITLA DLUGIE TEZ BYLY XSENONAMI (BIXENON)

Opublikowano

a jakie sa objawy... :cool1: mruga zarnik ? sprawdz na lampie czy pisze D1S lub D2S...

w BI xenonie jest przeslona i zarowka H7

Opublikowano
  • Autor

nic nie miga tylko sie poprostu sie nie pali a na lampie nie mam zadnych napisow wiec pewnie jest to nieorginal. dzisiaj bylem w sklepie i powiedzieli mi ze sam ktos to robil. tylko teraz pytanie jaka zarowka

Opublikowano

nic nie miga tylko sie poprostu sie nie pali a na lampie nie mam zadnych napisow wiec pewnie jest to nieorginal. dzisiaj bylem w sklepie i powiedzieli mi ze sam ktos to robil. tylko teraz pytanie jaka zarowka

daj fote to obczaimy co to jest :cool1:

Opublikowano

wyjmij i zobacz[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 15:33_________________________________________________kolega wysłał mi foto, nie wiem po co no ale niech będzie

zwykłe lampy na h7, wstawiony zestaw xenonów,więc pewnie na h7 podstawce

Opublikowano
  • Autor

czyli jaki moral ze co zarowka h7 bedzie pasowala jak na podstawce wiec chyba tak ja nie wiem bo juz kupilem auto z takimi lampami. podziekowal .pozdrawiam

Opublikowano

NIE

musisz kupić palnik czyli taką "żarówkę" pod ksenon w oprawce h7

np

64076303.jpg

Opublikowano
  • Autor

ale tak szczerze mowiac nie ma chyba co porownywac swiatel xenonowych do tego badziewia co ja mam??

Opublikowano

ale tak szczerze mowiac nie ma chyba co porownywac swiatel xenonowych do tego badziewia co ja mam??

u mnie w podpisie mam takie "badziewie" 6000k w soczewce i mgielnych-mozesz sobie zobaczyc,jak takie badziewie swieci :naughty::wink4:
Opublikowano
  • Autor

no daje rade widze >a jezeli chodzi o halogeny to jaki koszt tego wszystkiego i powiedz mi czy swiatla dlugie tez tak swieca

Opublikowano

no daje rade widze >a jezeli chodzi o halogeny to jaki koszt tego wszystkiego i powiedz mi czy swiatla dlugie tez tak swieca

dlugie nie beda swiecic tak,bo to nie jest bi-xenon-hidy,czy ksenony mozesz wlozyc tylko w soczewke, w normalna lampe,jaka jest w dlugich pewnie i tez\ by mogl wcisnac,bo oslepiac nie bedziesz,bo i tak zmieniasz na mijania,jak ktos nadjezdza z naprzeciwka,moze byc problem z Flashem dlugimi :wink4:

koszt?najtansz z chin juz za niecale 40F mozesz dostac-sprawdzasz,jaka zarowke masz w halogenach-(ja mam H11)

hidy w mgielne-kliknij

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.