Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana radia na DELTĘ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W swoim audi a4 mam radio BETA CC AUTOREVERSE.

Grają tylko głośniki przednie, więc postanowiłem zmienić radyjko na DELTĘ CC.

Z tyłu posiadam oryginalne głośniki nokia a pod kanapą wzmacniacz audi oryginalny.

Problem wystąpił podczas próby podłączenia Delty.

W kostce od zasilania jest 7 przewodów a nie 8 nie ma na GA w delcie.

W kostce od głośników są tylko środkowe pary przewodów. Po podłączeniu tych kostek nie działało radio Delta :wallbash:

Moje pytanie brzmi:

1. Co należy zrobić aby zagrało radio ??

2. O co chodzi z tylnymi głośnikami i czy one są w kostkę wpięte jak nie to gdzie mogę ich szukać??

Proszę o pomoc i porady

Opublikowano

Radio delta ma tylko wyjście na dwa głośniki (jak dobrze pamiętam 2x20W) tylne i ewentualna tuba to już musi być podpięte pod aktywny wzmacniacz - podpina się to przez złącze miniISO (żółte), na radiu powinna być nalepka i tam powinno być opisane który LR a który RR.

Opublikowano
  • Autor

Spoko mam dwa mini iso zielony i żółty.

Chodzi o to że delta jak ją podłączę nie działa wogóle nie reaguje.

Czy może być tak, że ułożenie przewodów w kostce zasilającej jest inne dla radia BETA i DELTA??

Na Becie wszystko jest ok, gra bezproblemowo, a DELTA nic.

??

Opublikowano
  • Autor

Dropsone problem w tym, że bezpiecznik dobry.

Schemat jak widzisz kostki zasilającej ten sam, przewody wszystkie podłączone w kostce zasilającej oprócz MUTE.

Beta działa od razu świeci na czerwono po podłączeniu zasilania i gra bez problemów, a delta nic nawet po przekręceniu stacyjki.

Jak sprawdzić to radio czy sprawne??

Opublikowano

moze sprobowac podlaczyc w innej a4? jezeli jest taka mozliwosc?

Opublikowano

powiem Ci koleszko ze mialem taki sam problem jak zmienilem radio ori na jvc:) nie moglem ogarnac tylniej polki grajacej bo te kable szły jakos pod wzmacniacz i duzo sie nad tym głowilem i nie poszło. łatwiejszy sposob to poprowadz sobie nowe okablowanie od tylnych głosnikow. ale słyszalem ze bez ori radia i audi wzmacniacza nie ma takiego samego wrazenia jak na tym zestawie

wiec proponuje cos konkretnego w drzwi wrzucic i skrzynia do bagaznika i jest cud miod i orzeczki :) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.