Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja żona praktycznie sama jeździ naszym Audi i nigdy nie słyszałem,że jest za duże, a tym bardziej B5 :cool1:

tyle ze np znajomy ma golfa 4 tdi 110 ASV pomodzony już ostro wtryski pompa, program, FMIC itp 180 koni 370NM o ile pamietam i to co w tej chwili ten golf robi to jest nie do opisania na każdym :cool1: biegu nogi pasażerowi ida do gory gniecie niesamowicie i pali 8 litrów... wtedy chwilowo zapomniałem o moim v6 :P a jeszcze bedzie podnosil moment do 400nm, nie spodziewałem sie ze to auto tak będzie jezdzic, nie do opisania rakieta :>

Tyle,że gościu wydał już na te zabiegi furmankę pieniędzy, a na koniec załaduje silnik z ulicy na taczkę.

Miałem już przerobione 1.9 w Golfie3 i wiem ile kosztuje taka zabawa wydatki nie mają końca, a przy sprzedaży nikt tego nie zrozumie i tak auto sprzedasz po cenie rynkowej. Po drugie jestem za stary na taką szarpaną jazdę, wolę taki kanapowóz z V6 w dieslu. Następny ma być A6 3.0. oczywiście Avant. :hi:

Opublikowano
  • Autor

ale moja kobieta właśnie kończy robić prawko, lepiej późno niż wcale, i AVANT w tym wypadku nie przejdzie

Opublikowano

Moja jak zrobiła prawko to jeździła Passatem B3 w kombi na 17 ozetach i żadnej nigdy nie uszkodziła. Uwierz,że taki pasek jest większy od A4, nie wspominając o wnętrzu.

Opublikowano
  • Autor

A Ty uwierz ze mojej tego nie przetłumaczę i nie będę jej zmuszał do kombi, ja dostaje firmowe wiec kombi będę już jedno miał, tak więc szukam A3 :gwizdanie:

Opublikowano

Ach.. te kobiety,wiem jak to jest. :decayed:

Dla mnie B5 Avant to klasyk, a szczególnie S4 w którą mógłbyś ewentualnie pójść :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jesli audi w ciągu najbliższego czasu się nie sprzeda za te 19tys to będę brnął w S4 i Avant zostaje :)

za grosze tez nie zależy mi żeby ja sprzedać :tongue4:

swoja droga marzy mi sie osobiscie B6 2.5 TDi QUATTRO 180KM czy kombi czy sedan obojetnie byle B6 bo jest piękne :notworthy:

Opublikowano

Lukas sprzedał strucla więc zamykamy , pyk :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.