Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana kierownicy na multifunkcyjną


Mach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

co prawda witałem się w odpowiednim wątku ponad rok temu jednak jeszcze bez stosownego auta (było A3) teraz ponownie Was odwiedzam już że pozostałem w koncernie tylko auto jest dostosowane do forum :good:

Posiadam fabryczny zestaw głośnomówiący pod adapter Cullmann jednak jak wiadomo jest on bezużyteczny w czasach dzisiejszych telefonów.

Na szczęście dzieki forum wyczytałem jak sprawdzić czy jest też zestaw Bluetooth. Okazało się ze jest i działa bardzo fajnie.

Oczywiście na początku nie pokazywały sie kontakty na FISie tylko same nr jednak po zainstalowaniu polecanego dodatku na nokie E90 kontakty sie pojawiły. Wszystko działa.

W związku z tym że mam u siebie w B7 zwykła kierownice 4 ramienną chciałbym bardzo mieć możliwość odbioru połączeń z kierownicy (nie z telefonu).

Moje pytanie brzmi czy jeżeli mam już działającego Bluetootha to potrzebuje tylko dokupić kierownice multifunkcyjną i zakodować ją VAGiem ???

Czy potrzeba wymiany jeszcze jakiś modułów czy taśmy pod kierą ?

Problem jeszcze taki ze mam całe jasne wnętrze i kiere jasną a z tego co ogladałem ogłoszenia to dużo trudniej trafić jasną kiere multifunkcyjną niż czarną :angry:

Z góry dziękuję za wskazówki.

Jeśli to nie jest odpowiedni dział na takie tematy to proszę o przeniesienie i rozgrzeszenie, dopiero uczę się tego forum :hi:

BTW: chciałem zatytułować temat z poprawnym prefixem ale nie widze tam takiej opcji jak B7 BWE, jest tylko B6 BWE. Ja mam B7 i jest to ewidentnie BWE 2.0TFSI Quattro. Jeśli jestem ślepy i nie dostrzegłem to przepraszam ale w innym przypadku może udało by sie dodać taka opcje do listy.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem to ale nie chodzi mi o zmiane rodzaju kierownicy, mam 4 ramienna i chce tez 4 ramienna ale z przyciskami, nie wiem dlatego pytam ktore elementy sa potrzebne konkretnie... [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 19:15_________________________________________________

hahahaha

moderator :):polew:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rzeczewiscie duzo masz do dodania :notworthy: tylko pogratulowac :oklaski:

do kolegi ktory pisal do mnie o patchu na nokie: zainstalowalem Nokia_810_Contacts_Download i zadzialalo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz poduszki wszystko musisz zmienic :wink4: przyciski raczej ciezko same dostac :kwasny:

a jaki dokladnie kolor ? bez , popiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz poduszki wszystko musisz zmienic :wink4: przyciski raczej ciezko same dostac :kwasny:

a jaki dokladnie kolor ? bez , popiel

mam taki środek:

26.jpg

14.jpg

a chcialbym taka sama kierownice tylko z przyciskami do radia (tego co jest ) i do telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję, właśnie dostałem od któregoś z kolegow konkretna odpowiedz na gg :good:

Czyli kiera wedle uznania + modul + taśma + kabelek + kodowanie

lub jesli bede mial wtyczke 12 pinowa pod poduszka to bez tasmy i modulu tylko kupic kiere + kabelek + kodowanie.

Jeszcze raz dziekuje koledze z gg :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...