Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak wyjąć podświetlenie tablicy rejestracyjnej w sedanie


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

nie robiłem ale na moje oko trzeba tam się dostać od środka klapy ściągając zaślepkę.

Żarówkę chcesz wymienić?

chce wyjac cale swiatlo,bo ta lampke gdzies zgubilem i tylko jedna swieci-przeglad sie zbliza i ostatnio musialem to zrobic,nie chcieli podbic :wallbash: ,a teraz-juz nie ma co tam robic,bo jest ulamane i nie ma tej lampki z zarowka...

-rozbieralem tapicerke z klapy,ale tam jest od srodka dostep dla reki trzylatka,wiec moze jest jakis zatrzask,albo co... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdemontować tapicerkę wewnatrz klapy. Listwa oświetlenia trzyma się na dwóch śrubach umieszczonych na jej brzegach - odkręcasz z nich dwie nakretki. Zwróć uwagę na puszki osłaniające lampki od wewnątrz - trzeba je zdemontować przed wyjęciem całej listwy. Następnie mechanizm zamka musisz odłączyć od wkładki oraz rozpiąć wiązkę. Całość wysuwasz na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka - sprawdzałem starą swoją listwę i jest ona mocowana na 4 /nie na 2/ naktętki, mocujące jednocześnie osłony lampek od wewnątrz. Jest jeszcze jedna śruba mocująca zamek w okolicy wkładki. Demontaż robiłem jakiś czas temu i pare szczegółów umknęło... ;( Generalnie wymontowanie listwy to prosta operacja, intuicyjnie dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...