Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Coś zamarzło?


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

to jak nastepnym razem bedziecie mieli takie jaja to polecam kiedy juz silnik sie nagrzeje polac gorącą wodą reduktor i niech sobie tak pochodzi.. cos zawsze to pomoze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze większa kaszana się zrobiła.. rano chłopak nie poczekał aż się autko zagrzeje i od razu przełączył na gaz... teraz to nie dość że gaśnie na gazie to jeszcze na benzynie obroty spadają i auto momentalnie gaśnie.. nie da sie wogóle normalnie jeździ tylko tzrba go cały czas gazować... dodam ze nie jest to sekwencyjna instalacja.. czy ktoś może pomóc ?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze większa kaszana się zrobiła.. rano chłopak nie poczekał aż się autko zagrzeje i od razu przełączył na gaz... teraz to nie dość że gaśnie na gazie to jeszcze na benzynie obroty spadają i auto momentalnie gaśnie.. nie da sie wogóle normalnie jeździ tylko tzrba go cały czas gazować... dodam ze nie jest to sekwencyjna instalacja.. czy ktoś może pomóc ?? :wallbash:

Zdejmij klemę z aku i poczekaj z minutę. Nasępnie załóż ją ponownie i przekręć kluczyk i poczekaj minute, wyjmij kluczyk i zapal silnik i powinno być ok o ile przepustnicę adaptuje sie tak samo jak w uturbionych silnikach.

A tak z ciekawosci jak można przełaczyć na gaz sekwencję? Jak reduktor nie osiagnie temperatury 30*C samochód nie bedzie pracował na LPG. Jest opcja odpalenia silnika awaryjnie na LPG ale startuje tylko i wyłacznie na LPG ale cięzko by było w taki mróz. To raczej nie chłopaka wina tylko zwykły niefart i akurat trafiło na niego. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje sołtys85 za podpowiedź...wczoraj zaczęliśmy dochodzić co może być nie tak i być może jest to linka od gazu ale jakoś nie było czasu na dokładniejsze oględziny.. po pracy spróbuję odłączyć klemę i zobaczymy.. aż mnie serce boli ze audiczka jest niesprawna... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest zimą musi trochę pochodzić lpg nie lubi mrozów to jasne i trzeba pilnować żeby płynu chłodzącego było stan bo zamarznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nie równa pracą na gazie (BRC sekw.) . Auto odpala na benzynie jak dojdzie do 40 stopni to przełącza się na gaz i zaczyna się szarpanie, stało się to wczoraj więc zobaczymy może to mróz może filtry może wtryski. Jak naprawię to dam znać co to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...