Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Jakie zawieszenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

co mi polecicie do mojego audika a4 avant myślę tak nad regulowanej wysokości, proszę o podaniu wszystkich części do zawieszenia

z góry dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

Jak masz 5000 PLN to załatwię fajny gwintowany zawias :)

Opublikowano
  • Autor

o panie ja tu mysle max do 1300:P

Opublikowano

Do 3000 to zapomnij, nie znajdziesz niczego

Opublikowano

o panie ja tu mysle max do 1300:P

w gwint w takim razie się lepiej nie pakuj - sprężyny eibach wrzuć, albo zbieraj na coś porządnego, tylko tak jak vario-tech napisał dużo dozbierać jeszcze musisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe no właśnie:) a co polecicie by ją w ogóle obniżyć tak o 20 mm ?

Opublikowano

hehe no właśnie:) a co polecicie by ją w ogóle obniżyć tak o 20 mm ?

ori sprężyny -20 mm :kox:

Opublikowano
  • Autor

a co to znaczą te ORI?

zapodał byś link z jakąś aukcją?

Opublikowano

a co to znaczą te ORI?

zapodał byś link z jakąś aukcją?

ori - oryginalne - kody zawieszenia masz w FAQ w dziale zawieszenie.. później allegro/ebay i szukać ;)

Opublikowano
  • Autor

a co to znaczą te ORI?

zapodał byś link z jakąś aukcją?

ori - oryginalne - kody zawieszenia masz w FAQ w dziale zawieszenie.. później allegro/ebay i szukać ;)

kurde a o co chodzi tam;>

jakie polecasz -20;>:D

Opublikowano

Czarny, poprostu, masz szukać na forum a nie iść na łatwiznę

wpisujesz na allegro S LINE w odpowiednim dziale z odpowiednim oznaczeniem modelu i masz

Opublikowano

ten temat naprawde byl walkowany milion razy...

wazne jest jeszcze obciazenie osi, przedniej osobno i tylnej (to sa te cyferki w tabelce z FAQ) sprawdzisz odczytujac kody wyposarzenia twojego samochodu

sa trzy rodzaje ori zawieszen

- 1BA comfort (nieobnizony)

- 1BE obnizony -2cm

- 1BV obnizony -2cm(choc niektorzy mowia ze nawet -3cm)

wydaje mi sie ze 3.0TDi ma wieksze obciazenie przedniej osi niz 2.0 takze obawiam sie ze moga nie pasowac

Opublikowano

ten temat naprawde byl walkowany milion razy...

wazne jest jeszcze obciazenie osi, przedniej osobno i tylnej (to sa te cyferki w tabelce z FAQ) sprawdzisz odczytujac kody wyposarzenia twojego samochodu

sa trzy rodzaje ori zawieszen

- 1BA comfort (nieobnizony)

- 1BE obnizony -2cm

- 1BV obnizony -2cm(choc niektorzy mowia ze nawet -3cm)

wydaje mi sie ze 3.0TDi ma wieksze obciazenie przedniej osi niz 2.0 takze obawiam sie ze moga nie pasowac

pasować będą tylko będzie wyżej niż jest :decayed:

Opublikowano

Najlepiej Eibach Pro Kit -35 mm za ok 900 zł www.prince.com.pl :) kilku ludzi z forum ma je założone i są zadowoleni

Opublikowano

popieram przedmówcę :kox:

Opublikowano

Czarnula jest na Eibach Pro Kit

ff4fbeb6a97fa772.jpg

bc8d18e6827d8bcd.jpg

Opublikowano
  • Autor

no Kozacko:D

dziękówa

a ta srebna chyba niżej stoi co?

Opublikowano

To Tein był :kox:

Opublikowano

gwint Tein Super Street z obniżeniem ostatecznym -65/-65 ale złodzieje wzięli z autem :wallbash:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 22:52_________________________________________________BTW do lexa też wchodzi na dniach gwint BC Racing, niestety robią tylko do A3 i TT, do A4 nie robią ale cenowo są super, gwint z regulacją twardości i odbicia niecałe 2800 z przesyłką z UK :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.