Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku :naughty:
Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku :naughty:

Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził :decayed:

Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku :naughty:

Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził :decayed:

po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu :naughty::decayed:
Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku :naughty:

Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził :decayed:

po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu :naughty::decayed:

To kto będzie łączył pierwsze sanki z wozem :decayed:

Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku :naughty:

Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził :decayed:

po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu :naughty::decayed:

To kto będzie łączył pierwsze sanki z wozem :decayed:

nie on, słyszałem,że ma być koniem :gwizdanie:
Opublikowano

Stracił status admina choć podobno opcje adminowania na razie ma

...poklociliscie sie i mu zabrales... :tongue4::polew:

Teraz mi nosi walizki :polew:

to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? :decayed:

Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze :polew:

weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku :naughty:

Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził :decayed:

po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu :naughty::decayed:

To kto będzie łączył pierwsze sanki z wozem :decayed:

nie on, słyszałem,że ma być koniem :gwizdanie:

O k**wa padłem :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 22:29_________________________________________________Poza tym taka chabeta to by nawet sznurka nie pociągła a co z resztą

Opublikowano

o czem jest tu dyskusja ? :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

Opublikowano

o czem jest tu dyskusja ? :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

oczka popękane po świątecznym mitingu i boli czytanie? :cool1:
Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

asfaltowym ślipku ? :afro::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 23:00_________________________________________________

oczka popękane po świątecznym mitingu i boli czytanie? :cool1:

nawet mililitra % nie widziałem przez święta :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

asfaltowym ślipku ? :afro::naughty: :naughty: :naughty:

:oklaski:

Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

asfaltowym ślipku ? :afro::naughty: :naughty: :naughty:[br]

Ty masz być woźnicą :przebiegly:

Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

asfaltowym ślipku ? :afro::naughty: :naughty: :naughty:[br]

Ty masz być woźnicą :przebiegly:

ojej :embarrassed:

a bacik jakiś dostanę ? :naughty:

Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

asfaltowym ślipku ? :afro::naughty: :naughty: :naughty:[br]

Ty masz być woźnicą :przebiegly:

ojej :embarrassed:

a bacik jakiś dostanę ? :naughty:

A swojego nie masz :kox::polew:

Opublikowano

ma ale mikrusi i konia nie sięgnie :polew: :polew:

Opublikowano

A swojego nie masz :kox::polew:

swojego nie mam zamiaru na asfalta używać :cool1:

ale widzę, że warchoł ze zwolenia radomskiego ma chęć to mu odstąpię :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

witajcie dziewczęta :hi:

:hi:

Opublikowano

O twoim ulubionym koledze z ełu :decayed:

asfaltowym ślipku ? :afro::naughty: :naughty: :naughty:[br]

Ty masz być woźnicą :przebiegly:

ojej :embarrassed:

a bacik jakiś dostanę ? :naughty:

...a chcesz :rolleyes:

na plecki :gwizdanie:

konkurencja zlotu: Batożenie Poźka = najdłuższa lista w historii forum :polew:

Opublikowano

konkurencja zlotu: Batożenie Poźka = najdłuższa lista w historii forum :polew:

Niektórzy to będą z braku miejsc przyjeżdżać tylko na jeden wieczór żeby się na to załapać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.