Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie

dj bedzie ten sam co w zeszłym roku ? :)

a cos było nie tak?? :decayed:

za dużo grał na skrzypkach :decayed:

Opublikowano

podobno szarpidrutów już nie będzie

za to będzie ulubiona wokalistka sokoła Shaza :decayed:

Opublikowano

pytanie

dj bedzie ten sam co w zeszłym roku ? :)

a cos było nie tak?? :decayed:

za dużo grał na skrzypkach :decayed:

tym razem będzie haromonia :naughty:

Opublikowano

pytanie

dj bedzie ten sam co w zeszłym roku ? :)

a cos było nie tak?? :decayed:

za dużo grał na skrzypkach :decayed:

tym razem będzie haromonia :naughty:

wszyscy będziemy w zgodzie i harmonii słuchali skrzypiec :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: pewnie nie tylko skrzypiec :cool1:
Opublikowano

e,koloruje ktoś listę :guma:

wpłaciłem parę dni temu :cool1:

Opublikowano

e,koloruje ktoś listę :guma:

wpłaciłem parę dni temu :cool1:

sprawdzałem 10min temu i nic nie mam na koncie :no:

Opublikowano

sprawdzałem 10min temu i nic nie mam na koncie :no:

chciałeś zaszpanować w Pile trzyzerotedei i do teraz nie możesz się odbić z dna :mysli::tongue4:

Opublikowano

sprawdzałem 10min temu i nic nie mam na koncie :no:

chciałeś zaszpanować w Pile trzyzerotedei i do teraz nie możesz się odbić z dna :mysli::tongue4:

;(..........życie ;(

na zimowy znowu ją pożyczę :polew:

Opublikowano

na zimowy znowu ją pożyczę :polew:

widać nie każdy komornik to sk***iel :cool1:

czasami wyda na parę dni zajęte auto :decayed:

Opublikowano

na zimowy znowu ją pożyczę :polew:

widać nie każdy komornik to sk***iel :cool1:

czasami wyda na parę dni zajęte auto :decayed:

ma się troszke znajomych :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

to nie ten wątek pomorzaninie :wink4::naughty:

Opublikowano

Pusto tu dzisiejszy kulig upadł więc zajrzałem i trafił się szczwany krakus :decayed:

Opublikowano

Pusto tu dzisiejszy kulig upadł więc zajrzałem i trafił się szczwany krakus :decayed:

widziałem następny topic z kuligiem :decayed:

Opublikowano

następny mam nadzieję będzie tu http://www.pazece.lynx.pl/index.htm

nie wiem czy zauważyłeś...

Jest coś specjalnie dla Tomeksa :decayed:

towarzystwo koni wierzchowych, owiec, dzików i innej zwierzyny leśnej,

Opublikowano

następny mam nadzieję będzie tu http://www.pazece.lynx.pl/index.htm

nie wiem czy zauważyłeś...

Jest coś specjalnie dla Tomeksa :decayed:

towarzystwo koni wierzchowych, owiec, dzików i innej zwierzyny leśnej,

:polew:

Opublikowano

następny mam nadzieję będzie tu http://www.pazece.lynx.pl/index.htm

nie wiem czy zauważyłeś...

Jest coś specjalnie dla Tomeksa :decayed:

towarzystwo koni wierzchowych, owiec, dzików i innej zwierzyny leśnej,

ssaki leśne :naughty:

Opublikowano

następny mam nadzieję będzie tu http://www.pazece.lynx.pl/index.htm

nie wiem czy zauważyłeś...

Jest coś specjalnie dla Tomeksa :decayed:

towarzystwo koni wierzchowych, owiec, dzików i innej zwierzyny leśnej,

ssaki leśne :naughty:

:polew:

Opublikowano

Wiem, że Miron będzie chciał taką atrakcję, nie wiem jak z Vario....a no i Ive będzie się tez ślizgał ale na gołej d*pie :naughty:

W każdym razie taka atrakcja się zapowiada na Zlocie...może przejazd do Zakopanego na sankach ?

Pomyślimy :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.