Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki Poziomku , że o mnie pamiętasz , wolę na pupie niż , haczyć facjatą :naughty::tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Poziu jak ty będziesz prowadził to nikt nie będzie chciał jechać :D

Opublikowano

dzięki Poziomku , że o mnie pamiętasz , wolę na pupie niż , haczyć facjatą :naughty::tongue4::polew: :polew:

Pamiętaj, że jak będziesz chciał wyhamować to obróć się klatą do ziemi...i postaw trzeńka...tfu trzonka na sztorc :decayed::naughty: :naughty:

Mam nadzieję, że będzie śnieg bo inaczej to szybko ci się hebel zetrze :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

Pamiętaj, że jak będziesz chciał wyhamować to obróć się klatą do ziemi...i postaw trzeńka...tfu trzonka na sztorc :decayed::naughty: :naughty:

Ciekawe czy będzie widoczna jakaś kreseczka na śniegu czy też śladu nie będzie w ogóle :naughty: :naughty: :naughty::kox::song:

Opublikowano

Pamiętaj, że jak będziesz chciał wyhamować to obróć się klatą do ziemi...i postaw trzeńka...tfu trzonka na sztorc :decayed::naughty: :naughty:

Ciekawe czy będzie widoczna jakaś kreseczka na śniegu czy też śladu nie będzie w ogóle :naughty: :naughty: :naughty::kox::song:

a co chcesz sie przejechać :naughty::kox:
Opublikowano

a co chcesz sie przejechać :naughty::kox:

Nie praktykuję takiego hamowania aczkolwiek pewnie w moim przypadku zatrzymałbym się w miejscu :naughty::kox::polew:

Nie to co niektórzy seniorzy tutaj Piotruniu ... zostawili by lekki, nierówny ślad w kształcie rynienki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

...i postaw trzeńka...tfu trzonka na sztorc :decayed: :naughty

to synonimy :cool1:

niepotrzebnie poprawiałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Pamiętaj, że jak będziesz chciał wyhamować to obróć się klatą do ziemi...i postaw trzeńka...tfu trzonka na sztorc :decayed::naughty: :naughty:

Ciekawe czy będzie widoczna jakaś kreseczka na śniegu czy też śladu nie będzie w ogóle :naughty: :naughty: :naughty::kox::song:

może się chłopak technicznie przygotować i napchać czegoś w majty :decayed:

Opublikowano

jak będzie twardziel i dobrze obdarzony to line zerwie :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

W każdym razie taka atrakcja się zapowiada na Zlocie...

Rewelacja :good:

W kilka sanek za autem :kox:

Możemy się pobawić :naughty:

Tylko gogle by się przydały... No i sanki :decayed:

Opublikowano

W każdym razie taka atrakcja się zapowiada na Zlocie...

Rewelacja :good:

W kilka sanek za autem :kox:

Możemy się pobawić :naughty:

Tylko gogle by się przydały... No i sanki :decayed:

gogle się załatwi a Sanki napewno będzie miał Sławek - w końcu z dzieciakiem jedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sanki napewno będzie miał Sławek - w końcu z dzieciakiem jedzie :decayed:

O kurde zapomniałem że też córkę biorę :decayed:

To już dwoje sanek jest - prawie jak kulig :naughty:

Opublikowano

Sanki napewno będzie miał Sławek - w końcu z dzieciakiem jedzie :decayed:

O kurde zapomniałem że też córkę biorę :decayed:

To już dwoje sanek jest - prawie jak kulig :naughty:

pewnie się jeszcze kilka znajdzie :naughty:

Opublikowano

Sanki napewno będzie miał Sławek - w końcu z dzieciakiem jedzie :decayed:

O kurde zapomniałem że też córkę biorę :decayed:

To już dwoje sanek jest - prawie jak kulig :naughty:

pewnie się jeszcze kilka znajdzie :naughty:

to jak sie z tym kulikiem dogadacie to ja moge saneczki zapakowac do bagaznika :naughty:

Opublikowano

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

no ja jestem za moze byc niezla zabawa wiec kołuje sanki

Opublikowano
  • Autor

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

Jedyny problem to pagórki :gwizdanie:

Jakby się trochu prostej i mało ruchliwej drogi znalazło to :kox:

Opublikowano

po co sanki?

Poziek podepnie z 4 ośki na linkę i 20 osób przewiezie w kuligu :decayed:

Pomorze ponoć chce kulig ale oni jadąna jabłuszkach i liczą na wyrwy w drodze i studzienki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

Opublikowano

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

możemy zrobić wyścigi na sankach z jakiejś górki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak tam mireńku ? :naughty: dygasz się ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko tam była jakaś górka pod chatą nie ? :gwizdanie: :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.