Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kierownica Multifunkcyjna B6


Jaross369

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam w mojej B6 zwykłą kierownice czteroramienną, tempomat, radio chorus i zestaw głośnomówiący nokii i teraz mam takie pytanko ponieważ chcę zamontować kiere MF od B6 (czteroramienną) z tego co wyczytałem to modułu nie będę musiał wymieniać bo mam tempomat czyli muszę mieć tylko kierownice z tym modułem który znajduje się w środku, okablowanie i taśme 12pin

-ale czy poduszka czymś sie różni ? czy musze ją wymieniać ??

-czy aby działała kierownica MF i wszystkie urządzenia które obsługije sie z kierownicy muszę mieć pełny FIS ???

- i czy podczas kodowania potrzebny jest trzeci kluczyk (ten sam grot) bo takiego nie posiadam!

-No i czy po zamontowaniu wszystko będzie hulało czyli czy będę mógł zmieniać stacje radiowe, ściszać i podgłaśniać i obsługiwać tel. i czy będzie się wyświetlała nazwa dzwoniącego na fisie ???

Szukałem na forum odpowiedzi na moje pytania ale jest tam tylko opisana wymiana na kierownice z B7 lub R8 więc nie piszcie abym użył funkcji ,,Szukaj''

Z góry wielkie Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tp bardzo słabo szukałes, bo sa odpowiedzi na wszyteki nurtujace cie pytania i niekoniecznie jak masz tempmat bedziesz mial multifunkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany taką poduszką w kierownicę ze sterowaniem to takowa posiadam na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...