Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pomoc w doborze sprężyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

obydwa zestawy ci podejdą, ten drugi też jest -30 H&R

Opublikowano

popieram kolege wyżej bedą pasować.Celuj w zawieszenie -40 lub - 30 :good:

Opublikowano

ale na gwincie :naughty:

Opublikowano

hej a szukałes czegoś z firmy eibach?? wiem ze na forum seata koleś miał ofertę nowych sprężyn właśnie eibachów w tamtym roku chyba za 500zł więc cena bardzo przyjemna. Ja mam sprężynki tej firmy na swoim aucie i polecam je:)

Opublikowano

sprężyny plus amortyzatory :good: :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam mam pytanie odnoście sprężyn weitec o oznaczeniu 75VA/000 może mi kotoś powiedzieć o ile one obniżają ? bo nigdzie nie mogę nic znaleźć :wallbash: a to pilna sprawa :notworthy:

Opublikowano
:mysli: ...to napewno to oznaczenie? Weitec ma inny typ oznaczeń
Opublikowano

H&R h&r 29 753 VA - przód 60 tył 40

Opublikowano

nie K.A.W tylko raczej K&W a te springi z allegro to chyba Quattro tył i raczej -40[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 14:52_________________________________________________

H&R h&r 29 753 VA - przód 60 tył 40

dzieki wielkie a powiedz mi warte kupienia tak za 200 zitko? :)

a to komplet jest? 4 szt.? ... i do twojego auta?

Opublikowano

dokładnie - o te zielone h&r, za 200 to jest dobra cena, musisz liczyć sie z tym że to juz jest niezła gleba

Opublikowano

dokładnie - o te zielone h&r, za 200 to jest dobra cena, musisz liczyć sie z tym że to juz jest niezła gleba

no tak wiadomo teraz mam mts 40 i jest si tylko że bedą koła 18 więc chciałem coś więcej a co do tej firmy to jest taka K.A.W w jednym z linków jest podana na aukcji

a pytałem się o coś takiego weitec http://www.allegro.pl/item908135053_okazja_sprezyny_do_twojego_audi_a4.html

Opublikowano

ten weitec to chyba AU075/000 ale nie umiem sie dokopać do takiego symbolu, natomiast najniższe jakie Weitec prezentuje w swoim katalogu to 60/40, więc bedzie raczej to samo, koleś co je sprzedaje opisuje że auto mu siadło ok 7cm :mysli:

nie umiem ci doradzić które są lepsze, jak ci zależy na kasie to bierz Weiteca[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 15:27_________________________________________________zobacz tu:

http://www.weitec.de/technik/ga/gaau075-1432-03.pdf

Opublikowano

to co jest foto - to jest quattro (tył)

Opublikowano

Te ostatnie z linku to na pewno nie quattro u siebie ściągałem i były wąskie i wyższe :hi:

Opublikowano

sorry, pomyłka, dokopałem sie do nich... to passat 1.8 t b5 -35mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.