Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o certyfikat ITS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: mam pytanie odnośnie certyfikatu ITS. Musze zrobić taki certyfikat ponieważ dostałem ofertę pracy jeżdżąc cieżarówka i chce zrobić i nie wiem ile to kosztuje może ktoś wie? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Kurs kwalifikacji wstępnej trwa 280 godzin i z tego powodu orientacyjny koszt to ok 6,5 - 7 tys zł !!

zapraszam bardziej na fora poswiecone tej tematyce etransport lub wagaciezka

Opublikowano

Przecież niedawno kosztował ok.2tyś.

Opublikowano

Ja 2 lata temu robiłem certyfikat na krajowy przewóz rzeczy i kosztowało mnie to ok. 1000zł kurs + 800zł egzamin. Z czego kurs nie był obowiązkowy, ale jednak bez niego miałbym problemy. Właśnie już wtedy straszyli, że ma to dużo zdrożeć.

W tej cenie można było też zrobić certyfikat międzynarodowy, ale zadania na egzaminie były dużo trudniejsze i nie chciałem ryzykować, bo gdybym to uwalił to przepadłaby mi też krajówka.

biahh11, nie wiem czy wiesz, ale certyfikat można użyczać, więc dopóki nie masz swojego to możesz się z kimś dogadać. W Internecie jest sporo ogłoszeń. Ja też mogę użyczyć swojej krajówki.

Opublikowano

Nie wiem jak to wygląda teraz w Polsce,ale było tak że taki certyfikat ITS musi posiadać firma która będzie cię zatrudniać,lub jeśli ty zakładasz firmę transportową i będziesz jeździł w celach zarobkowych,aby uzyskać licencję. A Jeśli jesteś tylko pracownikiem (kierowca) i będzie to transport międzynarodowy musisz posiadać świadectwo na przewóz rzeczy jak i kartę kierowcy koszt 6500-7500zł :mysli:

Kolega w swoim pytaniu mógłby troszkę się jaśniej określić.

Jest różnice, certyfikat kompetencji zawodowych czy świadectwo na przewóz rzeczy krajówka czy międzynarodowe.

Jeśli jesteś bezrobotnym możesz uzyskać na wszystkie te kursy dofinansowanie.

Opublikowano

No właśnie, niech biahh odpowie, czy jest przewoźnikiem czy kierowcą.

Opublikowano
  • Autor

Witam jestem kierowca i bede przewoził artykuly sporzywcze w niemczech.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.