Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 97 1,8 125PS] klima nie pracuje na wysokich obrotach


woojt63

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

proszę o pomoc,co mam zrobić????

przez rok czasu moj klimatronic chodził wzorowo. od kilku dni jestem załamany!

przy włączonej klimie w bardzo upalny dzień chłodzi bez zarzutów tylkona niskich obrotach. dodajac energicznie gazu słysze pstrykniecie przekażnika i dmucha ciepłe powietrze, załącza sie ponownie gdy obroty spadają do granic 1500.każde przyspieszenie to (pstryknienie)wyłaczenie klimy przez przekażnik.

dodatkowo pedał spregła przy włączonej klimie bierze mi przy samej ziemi a w górnym położeniu ma 1/4 luzu-a auto jest tak zamulone jak nigdy wczesniej a4/1.8/97r.- nie ma przyspieszenia a przy każdym wcisnieciu pedału gazu słysze pyknieci przekaznika(jak przy załączniu klimatyzacji) potrafi sie załączac i rozłaczac przy każdej zmianie biegów

nie ma tego zjawiska gdy klima jest wyłączona.-chodzi wzorowo i sprzegło bierze jak zawsze na całej długości!!!

jak sprzegło łączy sie z klimą ???-- nic nie rozumiem.

stało sie tak gdy temperatury wzrosły do 30 stopni ( w ostatnich dniach) wcześniej tego nie było!!

co robić???

z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę przepisz ten tekst, nie używamy dużych liter.

Zmień również temat...

Inaczej post poleci do kosza[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 08:14 _________________________________________________i uzupełnij profil[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 08:15 _________________________________________________

i zawitaj do działu Newbie najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...