Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Silnik klapy nogi-szyba


bish - kopt

Rekomendowane odpowiedzi

kolego jestem na etapie dobierania się do tego silniczka, użyj opcji szukaj i poczytaj konkretnie. Silniczek jest od strony kierowcy za pedałem gazu na prawo z takim czerwonym plastikiem od cięgna, musisz zdemontować plastik ( obudowę) pod kierownicą żeby tam dojść a jak wykręcić to już ci nie powiem bo sam muszę to jakoś zrobić ale tam jest bardzo ciasno i niewygodnie, trzeba jakiś śrubokręt którym pod kątem prostym można działać, tyle ci mogę powiedzieć, jak coś zdziałasz to daj mi znać i podziel się refleksjami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rozbierania całego kokpitu dobrałem się do trzech silniczków (przeczyściłem i działają ) ten o który pytasz moim zdaniem jest od strony pasażera, po zdemontowaniu schowka dotykałem go czubkami palców ale się poddałem. Wyświetla mi się błąd 15,7. Żeby się do niego dostać chyba trzeba jednak wszystko rozbierać. Powodzenia.

Mylisz się tam sa silniczki ale od czego innego ten od nóg znajduje się od strony kierwcy, wiem bo ostatnio sam rozbierałem żeby sprawdzić ale nie wyczyściłem bo nie mam jeszcze patentu jak wydobyć ten silniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory może i masz rację, dobierałem się do nich jakiś rok temu :wink4: i chyba pomyliły mi się silniczki. Wiem jedno do trzech w środkowym panelu można się dobrać bez rozbierania całego przodu - mnie się udało. Poległem na tym od pasażera. Sory za wprowadzenie zamieszania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do silniczkow od strony pasazera jest sie bardzo latwo dostac wystarczy schowek sciagnac i klucz 6 plaska i jakies drobne kombinerki i troche gimnastyki :) zas do tego od strony kierowcy niewiem jak sie dostac chyba trzeba cala konsole srodkowa demontowac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do silniczkow od strony pasazera jest sie bardzo latwo dostac wystarczy schowek sciagnac i klucz 6 plaska i jakies drobne kombinerki i troche gimnastyki :) zas do tego od strony kierowcy niewiem jak sie dostac chyba trzeba cala konsole srodkowa demontowac:(

Jak siedzi pasażer to są dwa po lewej stronie (tu można dostać się bez większych problemów) ja nie dostałem się do tego przy prawej nodze pasażera :)

Od strony kierowcy to musiałem zanurkować głową w dół pod kierownicę a nogi na podsufitce :kox: - ciężko ale się da. Przyda się jakieś oświetlenie a ten kluczyk 6 to najlepiej płaska grzechotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby ten od nóg wyjąć to trzeba odkręcić najpierw (chyba) ta blaszkę co jest on do niej przymocowany a on jest na wkręty i cięko tam co kolwiek włożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...