Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Rękaw na narty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych posiadaczy a4... :kox:

Czy może ktoś z Was przerabiał już montaż rękawa na narty?

Siedzenia mojej a4 niestety się nie składają i nie nie posiadają wspomnianego rękawa. Sezon narciarski w toku a tu bez bagażnika na dach ani rusz...... czy jest to w ogóle możliwe? Czy pozostaje tylko inwestycja w bagażnik...?

pozdrawiam Tuziu

Opublikowano

Według mnie najlepszym wyjściem jest inwestycja w trumnę bo przerabianie to gra nie warta świeczki bo rękaw jest bardzo mały i wchodzą góra 2 pary nart mocno upchnięte o desce zapomnij. A trumna sprawdza się znakomicie ładujesz sprzęt buty itp w bagażniku masz czysto a do tego trumnę wykorzystasz o każdej porze roku do przewozu np wózka dziecięcego. :cool1: A tu masz link http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_luka_na_narty-t109803.0.html

Opublikowano

rękaw jest bardzo mały i wchodzą góra 2 pary nart mocno upchnięte

hmmm w B7 Avant a zapewne to to samo co w B6 wchodzą 3 pary nart + 1 para małych :naughty:

Siedzenia mojej a4 niestety się nie składają i nie nie posiadają wspomnianego rękawa.

poszukaj moze na alledrogo sie trafi oparcie z miejscem na rękaw :cool1:

Opublikowano

rękaw jest bardzo mały i wchodzą góra 2 pary nart mocno upchnięte

hmmm w B7 Avant a zapewne to to samo co w B6 wchodzą 3 pary nart + 1 para małych :naughty:

Siedzenia mojej a4 niestety się nie składają i nie nie posiadają wspomnianego rękawa.

poszukaj moze na alledrogo sie trafi oparcie z miejscem na rękaw :cool1:

Czy tam nie ma aby jakiej blachy całkowicie odgradzającej bagażnik? trochę dużo rezania by się z tego zrobiło

Opublikowano
  • Autor

hmmm..... pewnie trzeba się rozejrzeć za jakimś bagażniczkiem......siedzenie od strony bagażnika mam w całości z blachy.... macie racje ... szkoda się pierdzielić z kombinowaniem .... w poprzednich autkach miałem rękaw i się bardzo przydawał - po prostu przyzwyczajenie i wygoda..... dzięki za odpowiedzi.....

pozdrawiam Tuziu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.