-
[ALL B5] Luka na narty
w swojej a4 mam podobnie .... siedzenia się nie składają i od strony bagażnika jest blacha na całym oparciu (duży minus no ale jakieś musi mieć - przynajmniej ten mój model) ... też myślałem o jakimś zamontowaniu czy jakimś sprytnym dorobieniu rękawa ... i coś mi się wydaje że trzeba będzie zainwestować w jakiś bagażnik ... pozdrawiam Tuziu
-
[B6 AWX] Rękaw na narty
hmmm..... pewnie trzeba się rozejrzeć za jakimś bagażniczkiem......siedzenie od strony bagażnika mam w całości z blachy.... macie racje ... szkoda się pierdzielić z kombinowaniem .... w poprzednich autkach miałem rękaw i się bardzo przydawał - po prostu przyzwyczajenie i wygoda..... dzięki za odpowiedzi..... pozdrawiam Tuziu
-
[B6 AWX] Rękaw na narty
Witam szanownych posiadaczy a4... Czy może ktoś z Was przerabiał już montaż rękawa na narty? Siedzenia mojej a4 niestety się nie składają i nie nie posiadają wspomnianego rękawa. Sezon narciarski w toku a tu bez bagażnika na dach ani rusz...... czy jest to w ogóle możliwe? Czy pozostaje tylko inwestycja w bagażnik...? pozdrawiam Tuziu
-
[B6 AWX] Kontrolka śnieżynki przy temperaturze zewnętrznej
szacunek dla kolegi Hugo ...!!!
-
[B6 AWX] Kontrolka śnieżynki przy temperaturze zewnętrznej
serdeczne dzięki.... przynajmniej jeden konkretny ;-)
-
[B6 AWX] Kontrolka śnieżynki przy temperaturze zewnętrznej
Witam.... krótkie pytanie ... co oznacza ikonka śnieżynki z lewej strony wskaźnika temperatury ... pozdrawiam Tuziu
-
[ALL B6] Problem z regulacją zagłówków
serdeczna dzięki za błyskawiczna reakcję...... już mam jasność w temacie ... pozdrawiam
-
[ALL B6] Problem z regulacją zagłówków
Witam... nie mogę całkowicie schować przednich zagłówków (tak żeby nie było widać drutów) ... może ktoś coś podpowie jak zadziałać.... czy to w ogóle możliwe....? pozdrawiam tuziu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Rzeszów] Powitać wszystkich forumowiczów...
tuziu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta