Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pytanie odnośnie sprężyn H&R


Rako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Słuchajcie mam kłopocik przy mojej niuni;/ pierdykła mi tylnia sprezyna ;/ eh. No właśnie teaz jest kłopot bo szukam......może znacie jakies serwisy gdzie moge dokonać zakupu tego typu??

Dokładny numer na spreżynie jest nastepujący: 29369 Ha -35mm bodajże.

Latałem troszke po necie i znalazłem taki o to sklep http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=82240 ale wyskakuje za komplet 900 zł bodajze....no wlasnie komplet znaczy?? Dzwonie ale nie moge sie dodzwonic.....

Doradzcie najlepiej co z robić....wymienic na tej samej firmy czy moze zainwestowac w coś innego ??? Ogolnie wkurzony jestem samochod stoi u mechanika a chcialbym zadzialac jakos.

Licze na waszą pomoc pozdro ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tylu pekla

Obchodzilo by mnie tylko 2 ....Tak mi sie zdaje ze lepiej odrazu dwie wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle...dzwonilem akurat babka odebrala. Jesl mozliwosc zamowic tylko kompletu na tyl takze to juz cos ;p

Na mojej starej sprezynie widnieje nastepujacy kod 29369 HA rozumiem ze musze dokonac wyboru z nastepujacych typów:??

a)AUDI A4 LIMUZYNA, ROK 11/2000> :: KOMPLET SPRĘŻYN - OBNIŻENIE 35, SILNIK TYP 8E BIS/UP TO 1.050KG VA-LAST/FRONT AXLE WEIGHT 29369-1

b)AUDI A4 LIMUZYNA, ROK 11/2000> :: KOMPLET SPRĘŻYN - OBNIŻENIE 35, SILNIK TYP 8E AB/FROM 1.051KG VA-LAST/FRONT AXLE WEIGHT 29369-2

c)AUDI A4 AVANT, ROK 11/2000> :: KOMPLET SPRĘŻYN - OBNIŻENIE 35, SILNIK TYP 8E BIS/UP TO 1.050KG VA-LAST/FRONT AXLE WEIGHT 29369-1

d)AUDI A4 AVANT, ROK 11/2000> :: KOMPLET SPRĘŻYN - OBNIŻENIE 35, SILNIK TYP 8E AB/FROM 1.051KG VA-LAST/FRONT AXLE WEIGHT 29369-2

Wutłumaczcie mi tylko co z tymi typami silnikow bo nie czaje bazy może jest jakis znawca??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 17:39_________________________________________________A może polecacie jakies inne??

Jeśli bym kupił jakies inne tez na -35 to rozumiem że bryczka powinnła stac tak samo jak na H&R ??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 19:54_________________________________________________Na nowe H&R musiałbym za dłuuuugo czekać;/ a ja potrzebuje autko.

Jakie polecacie zakupić ??

Niechce zeby bryka po zamontowaniu była z tyłu za wysoka albo z nowu za niska ;/

Na starej sprężynie odczytałem kod, sprawdzilem i obniżenie wynosiło -35.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________Tak się jeszcze zastanawiam czy sprężynki od passacika by nie pasowaly?? W koncu to ta sama plyta....jak myslicie??

http://allegro.pl/item877795340_nowe_sprezyny_h_r_passat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...