Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Drgania na niskich obrotach - automat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uszanowanie klubowicze

pojawil sie nowy problem

jadac tempo 80-100 (1800-2400 obr.) odczuwam dziwne drgania na budzie/kierownicy ktore pojawiaja sie co jakies 5 sekund w tym momencie obrotomierz podskakuje o jedna max 2 kreski) tempo powyzej 120 (2500 obrotow) jak reka odjal.

objawy nie zawsze sa jak mu najdzie raz sa a raz nie.

podczas drgan gdy redukuje lub odejmuje gazu drgania znikaja.

na postoju brak objawow.

jedyne co zrobilem to wymiana filtra paliwa bo myslalem ze dostaje jakiegos podcisnienia bo od kupna byl niewymieniany.

wykluczam tez krzywe/podjechane kola / po zmianie na zimowki ten sam problem.

vag nie pokazuje zadnych bledow

naczytalem sie ze moze to byc:

- zapchany EGR

- gruszka podcisnieniowa

- waz podcisnieniowy

- tlumik

- plecionka

- przeplywka

- poduchy pod silnikiem (co wykluczam bo innaczej by i na postoju drgalo czy tez przy mniejszych predkosciach ale moge sie mylic)

- poducha pod skrzynia (AUTOMAT)

ktos ma moze jakis pomysl bo innaczej czeka mnie wymiana pol auta az trafie :) dzieki z gory

Opublikowano

zacznij od sprawdzenia stanu poduszek pod skrzynią.. następnie sprawdź czy nie puszcza Ci plecionka..

a jak z mocą? w normie?

Opublikowano
  • Autor

moc w normie autko zapier..... jak nowe :)

a czy mozna sprawdzic ta plecionke jakos ...... przyspawac cos odspawac odflexowac przykleic podmuchac poglaskac pochuchac ??

a pytanie jezscze co ma poduszka/plecionka z wzrostem obrotow podczas drgania ?? !! !! !!

Opublikowano

moc w normie autko zapier..... jak nowe :)

a czy mozna sprawdzic ta plecionke jakos ...... przyspawac cos odspawac odflexowac przykleic podmuchac poglaskac pochuchac ??

a pytanie jezscze co ma poduszka/plecionka z wzrostem obrotow podczas drgania ?? !! !! !!

można sprawdzić... jak przygazujesz na postoju to patrz na nią czy nie przepuszcza spalin... poza tym była by obkopcona...

to odnośnie drgań...

odnośnie wzrostu obrotów to... :vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

sprawdze i dam znac ........ ale to dopieor za jakies 2 tygodnie ......... brak dostepu do fury :(

Opublikowano

a ja obstawiam problemy ze skrzynią i tutaj zacząłbym sprawdzanie co jest nie tak :mysli:

Opublikowano

Wyczyść nastawnik pompy wtryskowej a wszystko wróci do normy jeśli to nie poduszki . Pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.