Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi


mech15

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wew. klamka od pasażera nie otwiera drzwi. Pierwsze pociągnięcie - podnosi rygiel, za drugim nie otworzy. Z zewnątrz wszystko dobrze.

Odkręciłem dziś boczek popatrzyłem na te dźwignie, próbowałem otwierać, kluczykiem kręcić - wszystko niby ok, nie mam z czy porównać. Przy składaniu nie podłączyłem głośników. Po złożeniu klamka działała jak należy, więc rozebrałem, żeby podłączyć te głośniki, po ponownym złożeniu klamka nie działa :confused4: Wg tych objawów na co powinienem zwrócić uwagę przy kolejnym odkręceniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnij mate i zobacz czy wszystko podlaczyles tam jest taka linka moze jej nie zalozyles na taki chaczyk i od srodka ci sie nie chce otworzyc lub zobacz na drzwiach czy nie masz blokady dla dziecka :) ale wydaje mi sie ze to tylko w tylnich drzwiach jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnij mate i zobacz czy wszystko podlaczyles tam jest taka linka moze jej nie zalozyles na taki chaczyk i od srodka ci sie nie chce otworzyc lub zobacz na drzwiach czy nie masz blokady dla dziecka :) ale wydaje mi sie ze to tylko w tylnich drzwiach jest

popieram kolege moze odhaczyła Ci sie ta linka, najprawdopodobniej to jest to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem na ściągniętym boczku, wszystkie linki podłączone, ale klamka nie otwiera. Wcisnąłem rygiel, pierwsze pociągnięcie - rygiel się podnosi, drugie pociągnięcie drzwi nie otwierają się, a powinny. Jutro popatrzę 2 raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz musiał chyba zdemontować cały wkład zamka i tam dostac sie do niego do srodka bo pewnie cos sie ze soba nie zgrywa...Robilem podobny przypadek tylko jakby to powiedziec odwrotnie było jak w Twoim przypadku.Auto po zamknieciu mozna było otworzyc

dsc02203fu6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...