Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ 1.6 ADP] Szarpanie, duszenie silnika przy wyzszych predkosciach.


Mariusz79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zauwazyłem niepokojacy objaw, jak w temacie, juz jakis czas temu. Myslałem, ze sam sie z nim uporam, jednak...

Wyglada to tak: jadac autostradą, pykajac sobie 120,130 stala predkoscia, delikatnie naciskajac na gaz, lub przy delikatnym przyspieszaniu, silnik czasami przydusi dwa trzy razy i za chwile jest ok. Raz zdarzy sie to kilkakrotnie, w jakims odstepach czasowy, raz tylko raz...

Zaznaczam, ze dzieje sie tak przy predkosciach ok 120km/h, przy jezdzie miejskiej zupełnie nic takiego sie nie dzieje.

Wymieniłem swiece, przewody wysokiego napiecia, kopulke aparatu zaplonowego. Przy okazji wymiany rozrzadu zauwazyłem pekniety wezyk podcisnieniowy ( od jakiegos regulatora? na koncu listwy wtryskow do przepustnicy) pomyslalem wymieniajac go " tu cie mam", przy okazji wyczysciłem przepustnice i przeprowadziłem adaptacje.

Jednak dzis jadac autostrada pierwszy raz od wymiany tych rzeczy) znow mi dwa razy go szarpało.

Czy ktos miał podobne objawy? W najblizszym czasie mam dwie długie trasy do przejechania, a takie objawy nie napawaja optymizmem. Wyglada to jakby zaczynało sie cos "kluc" i boje sie, ze na trasie sie to moze "wykluc".

Dodam, ze filtry mam wymienione.Na koputerze mialem pare bledow, ale takie pierdołki typu niskie napiecie itp. Gosciu mowił, ze nic zlego nie wyswietla i ze to pewnie stare bledy.

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...